Kosmiczne koszulki. W sam raz na premierę „Mass Effect: Andromeda”


Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej odsłony kultowej gry Mass Effect – Andromeda. Już 23 marca będziemy mogli odkrywać kolejne zakątki kosmosu. Oczywiście jak zwykle chcemy się odpowiednio przygotować do premiery, dlatego zaprojektujemy sobie koszulki dla graczy. Wam też na pewno przydadzą się kosmiczne koszulki!

Idealne koszulki dla graczy

koszulka_Mass_Effect koszulka_Mass_Effect

Nie wiesz jakie będą idealne koszulki dla graczy? Naszym zdaniem świetnym pomysłem są cytaty z gry. A co nas przeniesie na pokład Andromedy? Takie cytaty jak: „Załatwianie potrzebnych rzeczy, rozwalanie niepotrzebnych. Od tego jestem” [Vetra Nyx], „Droga Mleczna była taka… oklepana. Wszędzie ktoś już przede mną był” [Peebee] czy „Jesteście mięsem. Psujecie się” [Nakmor Drack]. Naszym zdaniem te teksty sprawdzą się nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale też u nas, na planecie Ziemia.

Kosmiczne koszulki – nie tylko do grania!

koszulka_Mass_Effect

Jeżeli zaprojektujecie sobie kosmiczne koszulki, będą one nie tylko świetne do grania, ale też na co dzień. Jak może wyglądać taka koszulka? Może przedstawiać nasz Układ Słoneczny lub jego wybrany fragment, np. Jowisza i jego księżyce czy nasz Księżyc z opisem najważniejszych mórz i gór. To mogę być ulubione konstelacje. Tu idealnie dopasowane będą – szczególnie dla Pań – koszulki z konstelacją przedstawiającą Twój znak zodiaku. Takie kosmiczne koszulki są bardzo uniwersalne i sprawdzą się na różne okazje – idealne będą pasowały do ciemnych dżinsów, ale doskonale nadają się pod marynarkę czy żakiet – dodadzą charakteru formalnemu strojowi.

Kosmiczne koszulki dla dzieci

Jest jeszcze jedna grupa, która uwielbia kosmos i wszystko, co jest z nim związane. Dzieci. Wprawdzie nie będą im potrzebne koszulki dla graczy, ale z pewnością dla wielkich fanów Wszechświata. Zaprojektuj więc koszulkę dla syna, córki, wnuczki czy brata i od najmłodszych lat rozwijaj i wspieraj w dziecku zainteresowanie kosmosem. Kto wie, może za kilka lat nie tylko zagra z Tobą w ukochaną grę, ale może będzie pilotem podobnej, już rzeczywistej, Andromedy?

Zaprojektuj swoją koszulkę!