Koszulki muzyczne na Juwenalia


Juwenalia to świetny czas na imprezę nie tylko dla studentów. Na wiele wydarzeń można wejść bez studenckiej legitymacji. Zasady wstępu można przeczytać na stronach organizatorów. Warto już teraz przejrzeć program najważniejszych imprez. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla siebie! Fanów studenckich festiwali rozrywkowych zachęcamy do świętowania w specjalnie zaprojektowanych koszulkach. Według nas najlepsze na tę okazję będą koszulki muzyczne. Juwenalia to istne koncertowo szaleństwo!

juwe2 juwe1

Zaprojektuj własne koszulki muzyczne

Możesz kupić t-shirt na uczelni, ale pewnie zrobi tak połowa studentów. Postaw na oryginalność i zaprojektuj własną koszulkę. Znajomi na pewno to zauważą! Jeśli lubisz mocne brzmienie, to koszulki rockowe są właśnie dla Ciebie. Możesz wybrać koszulkę z nietypowym napisem jak „Hardrockowa Polibuda nie wie co to nuda” czy „Keep calm and rock on with AWF”. Proponujemy też połączyć logo ulubionego zespołu z logiem uczelni. Pomysły zostawiamy Tobie! Niezależnie od tego czego słuchasz, wyraź to za pomocą swojego t-shirta. Może dzięki temu znajdziesz fajną ekipę do imprezowania?


Koszulki muzyczne dla ekipy

Wybierasz się na koncert z paczką znajomych? To świetnie! Na pewno będzie to niezapomniana impreza. Proponujemy przygotowanie z tej okazji koszulek dla całej ekipy. Projektowanie to niezła frajda! Dobrym pomysłem będą koszulki imienne. Można pokusić się o dodanie  jakieś muzycznej cechy do każdej z osób. Na przykład: „Kultowa Kasia”, „Hardcorowy Adam” czy „Roztańczona Aga”. Doskonałym uzupełnieniem projektu będzie logo uczelni lub grupy zamieszczone na plecach. A może podobają się Wam koszulki rockowe z napisem „Keep positive energy and listen to rock with Kasia”? My jesteśmy na tak!
juwe3

Juwenalia to nie tylko koncerty

Koszulki muzyczne to świetny pomysł na Juwenalia. Pamiętajmy jednak, że studenckie święto to nie tylko koncerty. Wielkie grillowanie, konkursy, śniadanie z rektorem, maratony tańca i filmów to tylko kilka ciekawych propozycji. Juwenalia nie mogę się też oczywiście odbyć bez tradycyjnego, wielkiego pochodu studentów. Zachęcamy do udziału w nim! Najlepiej w specjalnie zaprojektowanych z tej okazji koszulkach.

Zaprojektuj swoją koszulkę!