Jak projektować swoje bluzy – poradnik


Czy chciałeś kiedyś projektować nadruki na odzież? Dziś masz taką okazję – z naszym kreatorem możesz stworzyć wyjątkowe nadruki na bluzy. Wszystko co musisz zrobić, to poświęcić kilka minut na obsługę kreatora online dostępnego na naszej stronie. Całość jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.

projektowanie bluzy 1

Zaprojektuj bluzy

Krok numer 1 to wybór modelu bluzy i określenie jej koloru. W efekcie otrzymujesz czysty szkic bluzy, na której możesz rozpocząć projektowanie własnych nadruków. Do dyspozycji masz przód i tył bluzy i tam mogą powstać nadruki.

projektowanie bluzy 1

Krok numer 2 to właściwe projektowanie. Wykorzystujesz do tego liczne narzędzia, takie jak tekst, pióro, narzędzia geometryczne, a także grafiki dostępne w naszej bibliotece – możesz z niej korzystać bez ograniczeń. Jeśli w projekcie chcesz wykorzystać własne grafiki, np. zdjęcie lub logo, wystarczy że zaimportujesz je z dysku. Wszystkie niezbędne przyciski i narzędzia są cały czas widoczne na pulpicie, skąd masz do nich łatwy dostęp.
Krok numer 3 to zapisanie projektu i możliwość jego zamówienia. Jeśli wykonany projekt nadruku na bluzy jest gotowy, zapisz swój projekt. Będziesz mógł w przyszłości do niego wrócić, wprowadzając jakieś poprawki lub ponownie go zamawiając. Zapraszamy do eksperymentowania z naszym kreatorem. Możesz do niego przenieść wszystkie swoje wizje nadruków na odzieży, o jakich do tej pory marzyłeś.

projektowanie bluzy

Zaprojektuj swoją koszulkę!