Bokserki z nadrukiem na Dzień Seksu


Seks to często temat tabu – tak wśród dorosłych, jak i młodych ludzi. Nie wnikamy dlaczego tak jest, po prostu robimy swoje aby choć w małym stopniu to zmienić. Już niebawem będzie ku temu doskonała okazja. Dzień Seksu przypadający na 7 czerwca. Jeżeli już od dłuższego czasu chciałaś porozmawiać ze swoim partnerem na temat seksu, ale nie wiedziałaś jak tę rozmowę zacząć, mamy dla ciebie pomysł. Wymowne bokserki z nadrukiem na pewno ułatwią wam znalezienie wspólnego języka na tematy, które do tej pory nie były omawiane. Bokserki to bardzo osobisty prezent, który daje się tylko temu jedynemu. Nadruk, który zostanie umieszczony na bokserkach może być jednym z wielu gotowych, jak również możemy wykonać nadruk wg twojego projektu i z twoim hasłem. Taki prezent na pewno okaże się doskonałą prowokacją do otwartego mówienia o tym, co u większości osób powoduje skrępowanie.

bokserki-z-nadrukiem-3

Rozmowa o seksie z bliską osobą nie musi być trudna. Dzień Seksu powstał właśnie po to, aby ułatwiać ludziom rozmawianie o takich sprawach. Wszyscy, którzy mają obawy, lęki lub najzwyczajniej w świecie wstydzą się mówić o swoich potrzebach seksualnych, teraz mają ku temu wyborny pretekst.

bokserki-z-nadrukiem-1

Czy z okazji takiego święta należy wręczać sobie prezenty? Tak naprawdę nie potrzeba żadnej okazji, aby podarować komuś prezent płynący prosto z serca. By jednak intymną rozmowę uczynić bardziej ludzką i dodać jej humoru, polecamy na upominek właśnie bokserki z nadrukiem. Taki upominek sam w sobie nakierowuje wasze spotkanie na odpowiednie tory, a wybranym przez siebie nadrukiem możesz drugiej osobie powiedzieć wprost co chodzi ci po głowie. Przekonaj się jakie to jest proste!

bokserki-z-nadrukiem-2

Zaprojektuj swoją koszulkę!