Doceń przyjaciela w Dzień Przyjaciela – gadżety idealne na prezent


Przyjaciel to bez wątpienia jeden z największych posiadanych przez nas skarbów. Zrozumie, pocieszy, ale również doda motywacji, a kiedy to konieczne, solidnym kopniakiem sprowadzi z obłoków na ziemię i otworzy nam oczy. O prawdziwego przyjaciela należy dbać i pielęgnować taką znajomość. Właśnie ku temu służy obchodzone 9 czerwca święto – Dzień Przyjaciela. Chcesz się w jakiś sposób odwdzięczyć swojemu przyjacielowi za jego obecność i to, co dla Ciebie robi? Pokaż mu że go doceniasz. Jak? Masz na to dziesiątki sposobów. Zaproś go na pizzę, wyjdź z nim na spacer lub podaruj pamiątkę, która zawsze będzie mu o tobie przypominała.

Prezent na Dzień Przyjaciela

koszulka dzien przyjeciela 3

Jedną z takich pamiątek może być koszulka na Dzień Przyjaciela. Z pozoru zwykły t-shirt może stać się jednym z najchętniej noszonych ubrań. Dlaczego? Bo jest wygodny, praktyczny, stylowy, a przede wszystkim będzie miał nadruk wykonany przez ciebie. Zamawiając koszulki z nadrukiem a dzień przyjaciela, możesz wybrać jeden z przygotowanych przez nas projektów lub stworzyć go samodzielnie. Nie jest to trudne, jeśli wykorzystasz internetowy edytor, udostępniony na naszej stronie.

koszulka dzien przyjeciela 2

Jego obsługa przypomina używanie desktopowego oprogramowania graficznego, z tą różnicą że nie musisz nic instalować. Edytor pozwala tworzyć własne rysunki, jak również dodawać teksty i grafiki – importowane z własnego dysku lub naszej bezpłatnej galerii. Ukończony projekt możesz zapisać i zlecić do druku lub w późniejszym czasie ponownie go edytować. Dzieło twojego autorstwa zostanie wydrukowane na koszulce, którą wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

koszulka dzien przyjeciela 1

Zaprojektuj swoją koszulkę!