Koszulki dla psiarzy na Dzień Dogoterapii


Mówi się że pies to największy przyjaciel człowieka. Jest w tym wiele prawdy, ale oprócz tego że pies jest zwierzęciem niezwykle wiernym, ma również zdolności leczenia wielu chorób. Dogoterapia to metoda leczenia dzieci i dorosłych z wielu schorzeń, poprzez regularny kontakt ze specjalnie tresowanymi psami. Głaszcząc psy, przytulając się do nich, wyprowadzając na spacer ćwiczy się różne partie mięśni, jest to zatem doskonała terapia po różnych urazach. Kontakt z czworonogiem jest również wskazany u osób cierpiących na autyzm. 15 czerwca wypada Dzień Dogoterapii. To święto wszystkich psiarzy, a także instruktorów i rehabilitantów. To ważne święto, które zwraca uwagę opinii publicznej na sprawy, o których zazwyczaj się nie rozmawia.

dzien dooterapii 3

My również chcemy pomóc w nagłośnieniu Dnia Dogoterapii i podkreśleniu ważnej roli, jaką mają do spełnienia psy. Z tej okazji przygotowaliśmy serię wyjątkowych koszulek z nadrukiem. Bawełniane koszulki z nadrukiem mogą być elementem odzieży pacjentów i trenerów. Zapewniają bardzo dużą wygodę ruchów, są kolorowe i mają nadruki nawiązujące do psów i ich ukrytych talentów.

dzien dogoterapii 2

Wyjątkowe koszulki z nadrukiem – bo tylko takie produkujemy, mogą zostać samodzielnie przez was zaprojektowane. Dajemy dwie możliwości zamówienia t-shirta z nadrukiem. Pierwsza to skorzystanie z naszych gotowych projektów. Możecie w nich wybrać model i rozmiar koszulki, a także jej kolor. Jeśli chcecie się jednak sprawdzić w roli artystów, możliwe jest samodzielne zaprojektowanie nadruku. W tym celu należy skorzystać z internetowego edytora graficznego, dostępnego na naszej stronie.

dzien dogoterapii 1

Zaprojektuj swoją koszulkę!