Gadżety dla czekoladoholików na Światowy Dzień Czekolady


dzien czekolady 3

Chyba każdy z nas kocha czekoladę. Występuje ona pod wieloma różnymi postaciami – czekolada deserowa, nazywana również gorzką, czekolada mleczna i czekolada nadziewana różnego rodzaju musami i kremami. Nie brakuje również innych ciekawych tworów czekoladowych – czekolada biała, czekolada z orzechami i bakaliami czy czekolada z pęcherzykami powietrza. Jedno jest pewne – miłość do czekolady jest w każdym z nas i nic nie poprawia tak dobrze humoru, jak kilka kostek ulubionej czekolady. Jeśli znasz kogoś, kto jest prawdziwym fanem czekolady, to z pewnością ta osoba hucznie obchodziła Światowy Dzień Czekolady. Z myślą o niej, przygotowaliśmy wyjątkowej jakości gadżety czekolada.

dzien czekolady 1

Wyborny upominek dla miłośnika czekolady

Nie zaproponujemy Wam luksusowych czekolad z najdalszych zakątków świata. Mamy za to coś równie ciekawego i – na pewno trwalszego. Gadżety czekolada to specjalna linia produktów, które zostały ozdobione dedykowanym nadrukiem okolicznościowym. W bogatej ofercie produktów możecie znaleźć takie gadżety jak pojemne i bardzo wytrzymałe torby lniane na zakupy. Na jej powierzchni znajduje się kolorowy nadruk czekolady. Pojemna torba bez trudu pomieści nawet największe zakupy, w których rzecz jasna nie może zabraknąć… wiecie czego.

dzien czekolady 2

Jeżeli interesują Cię inne praktyczne i codzienne gadżety czekolada, polecamy etui na smartfony, ozdobione tematycznymi nadrukami. Etui na telefon wykonane zostało z mocnego i wytrzymałego tworzywa, a nadruk powstał w technologii druku sublimacyjnego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Etui jest dostępne dla wszystkich popularnych modeli smartfonów Samsung, Iphone oraz pozostałych.

Zaprojektuj swoją koszulkę!