Dzień Tesli – koszulki dla naukowych geekow


Tesla to fenomen na skalę światową. Firma jest niekwestionowanym liderem nowych technologii. Z czego słynie? Rzeczy można wymieniać w nieskończoność. Między innymi z wysłania w kosmos pierwszego kabrioletu oraz produkcji nowoczesnych, sportowych samochodów elektrycznych. Oczywiście Tesla ma na swoim koncie wiele innych sukcesów, ale te wyżej wymienione kojarzy każdy z nas. Jeśli jednak naprawdę interesujesz się cyfrowym światem i najnowszymi technologiami, jesteśmy pewni że sukcesy i osiągnięcia Tesli masz w małym palcu lewej stopy. Jeżeli rzeczywiście tak jest, to nie mamy wątpliwości – jesteś geekiem! Gratulujemy i mamy coś dla Ciebie!

tesla-3

Modne koszulki dla geeków – co to takiego?

Na początek przybliżymy niewtajemniczonym znaczenie słowa geek, czytanego jako gik. Geek to osoba, która nieustannie chce pogłębiać swoją wiedzę, w sposób daleko wykraczający poza zwykłe hobby lub zainteresowanie. Po prostu ktoś taki kocha wiedzieć coraz więcej i konkretny temat staje się jego pasją. Geekami są najczęściej osoby, interesujące się tematami w pewien sposób związanymi z matematyką. A że jest ona królową nauk, to geeki kochają informatykę, motoryzację, fizykę, budownictwo i wiele wiele innych. Bycie geekiem zobowiązuje.

tesla-1

Między innymi dlatego przygotowaliśmy tematyczne koszulki dla geeków. Zaprojektowane i wykonane z matematyczną precyzją, są nie tylko wygodne, ale również modne i wymowne. Wszystkie koszulki dla geeków są wykonane z naturalnej, wysokiej jakości bawełny, na których umieściliśmy tematyczne nadruki. T-shirty dla geeków można zakupić w wielu ciekawych kolorach i rzecz jasna, pełnej rozmiarówce od S do XL – przystosowanej dla budowy ciała europejskich geeków!

tesla-2

Zaprojektuj swoją koszulkę!