Dzień Życzliwości. Gadżety na prezent dla znajomych bez okazji


Jest takie wyjątkowe święto, o którym zdecydowanie powinien dowiedzieć się cały świat. To Dzień Życzliwości i Pozdrowień, obchodzony 21 listopada. Choć aura o tej porze roku zwykle niezbyt zachęca do radości, to jednak ulice są wtedy uśmiechniętych ludzi. Ustępują sobie miejsca w tramwajach, nie zajeżdżają drogi, pozdrawiają gestem i spojrzeniem. Czy to nie brzmi aż za bardzo sielankowo? Być może utrzymanie takiego stanu na co dzień nie byłoby możliwe, ale przez jeden dzień w roku… jesteśmy bardzo za. I mamy dla Ciebie fajny pomysł na jego świętowanie.

gadżety z nadrukiem

A może by tak dać komuś prezent bez żadnego powodu?

Kiedy ostatnio dostałeś od kogoś coś zupełnie bez powodu? A kiedy podarowałeś komuś coś zupełnie bez powodu? Jeśli wśród Twoich bliskich nie ma jeszcze takiego zwyczaju, możesz być pierwszym, który da mu początek. To chyba najlepszy przejaw życzliwości, nie tylko od święta.

Co powiesz na małe drobiazgi dla każdego z przyjaciół, coś, czego nie kupiliby sobie sami, bo jest raczej zbędne do życia, ale co wywoła uśmiech na ich twarzy. Czym się kierować przy wyborze? Najlepiej ich hobby, pasją, czy jakimś szczególnym upodobaniem.

gadżety z nadrukiem

Gadżety na prezent z nadrukiem, który wywoła uśmiech

To może być drobiazg: kubek, bawełniana torba na zakupy, czy choćby przypinka – jeśli dodamy do nich znaczący nadruk lub grafikę, na pewno sprawią, że obdarowana osoba się uśmiechnie.

Kolega szaleje za Gwiezdnymi Wojnami? Może podarujesz mu powerbank z napisem „Niech moc będzie z Tobą”? Przyjaciółka uwielbia beagle i marzy o tym, żeby mieć własnego? Na dobry początek podaruj jej koszulkę z wizerunkiem tego psa. Znajoma z pracy jest nie do życia przed pierwszą kawą? Kubek z dowcipnym napisem, który przed nią ostrzega, na pewno wkrótce stanie się jej ulubioną.

Powyższe gadżety nie kosztują wiele – sprawdź w naszym kreatorze, jak łatwo i szybko je zrobić, i ile będzie wynosić ostateczna cena. Zaskoczenie i radość bliskich ci osób na pewno jest tego warta.

gadżety z nadrukiem

Zaprojektuj swoją koszulkę!