Ciepłe bluzy z kapturem dla dzieci – 5 pomysłów na nadruki


bluza-z-kapturem-dla-dzieci-03Idealna na jesień i zimę – ciepła bluza z kapturem. Sportowy styl i maksymalna wygoda. Taka odzież jest uwielbiana nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci. W naszej ofercie można znaleźć niezawodne i wytrzymałe bluzy z kapturem dla dzieci, które dodatkowo możemy oznakować dowolnym nadrukiem. Nie masz pomysłu? Poznaj nasze propozycje.

 

1 – Bluza z nadrukiem imienia dziecka. Niech cały świat się dowie, jak Twoje dziecko ma na imię. Możemy wydrukować na bluzie dowolny napis, zarówno z tyłu na plecach, jak i z przodu na piersi.

 

2 – Bluza z nadrukiem ulubionej postaci z bajki. Twoje dziecko ogląda kreskówki? Ma jakieś ulubione? Spraw mu wielką radość i zamów dla niego bluzę, ozdobioną ulubioną postacią z bajek. Smerfy, Kubuś Puchatek lub cokolwiek innego, co sprawia mu radość.

bluza-z-kapturem-dla-dzieci-02

3 – Bluza z nadrukiem samochodu. Chłopcy w pewnym wieku do szaleństwa kochają samochody i motoryzację. Być może również twoje dziecko ma jakiś ukochany model samochodu, o którym ciągle opowiada. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie taki nadruk ozdobił bluzę z kapturem.

 

4 – Bluza z logo drużyny sportowej. Jeżeli dziecko pasjonuje się sportem, możesz zaprojektować dla niego bluzę z nadrukiem logo ulubionej drużyny piłkarskiej lub innej. Logo zostanie wykonane w kolorze, a technologia produkcji zapewni mu maksymalną trwałość i odporność na pranie.

bluza-z-kapturem-dla-dzieci-01

5 – Śmieszne hasło. Twoje dziecko ma swój jeden, najczęściej powtarzany zwrot? Uczyń z niego motto i wydrukuj go na bluzie. Za kilka lat, będzie to dla dziecka znakomita pamiątka, z którą na pewno nie zechce się rozstać.

Zaprojektuj swoją koszulkę!