Kwiecień spod znaku Barana


Energiczny, żywiołowy, zdecydowany i szukający przygód – taka jest osoba spod znaku Baran. Do tego lubi nowości, jeśli więc chcesz sprawić jej przyjemność, podaruj jej coś, czego jeszcze nie miała i co lekko połechcze jej ego. Nasza propozycja to specjalne koszulki Baran w postaci zodiakalnego symbolu.

Okres panowania Barana

Słońce wchodzi w znak Barana 21 marca, czyli z początkiem wiosny i zostaje tam do 20 kwietnia. To czas panowania rogatych dusz – bo tak można nazwać osobniki spod tego znaku. Nic dziwnego, w końcu patronuje im wojowniczy Mars, a ich żywiołem jest ogień.

Koszulka damska z nadrukiem znak baran

Charakter przywódcy i buntownika

Barany znane są w swoim otoczeniu jako inicjatorzy, prowodyrzy. Łatwo przychodzi im stanie na czele peletonu i przecieranie szlaków dla innych. Cenią sobie wolność i niezależność, są dość niecierpliwe, kiedy dążą do celu, dlatego czasem łatwo uznać ich za egoistów. To jednak nie do końca tak, że Barany nie myślą o innych, po prostu muszą mieć swobodę – jeśli nic im jej nie krępuje, są wdzięcznymi i oddanymi towarzyszami, współpracownikami, przyjaciółmi. Marsowy wpływ sprawia, że Barany szybko się złoszczą i wybuchają, ale równie szybko im to przychodzi. Złość nie blokuje ich działania, raczej je napędza i pomaga utrzymać właściwy kierunek działania.

 

koszulka-znak-baran-02

Idealny prezent dla Barana kochającego sport

Dobre zajęcia dla Baranów to te, które wymagają dynamizmu i wiążą się ze zmianą miejsca, otoczenia, zróżnicowaniem zadań. Monotonia w pracy to nie dla nich. Jeśli chodzi o hobby, wielu Baranów jest fanami sportu. Uwielbiają wspinanie się po górach, rowerowe wycieczki, a także bardziej ekstremalne doznania. Jeśli więc już myślisz o zakupie prezentu – koszulki, Baran ucieszy się z takiej przystosowanej do uprawiania sportu, przewiewnej i szybko schnącej. Znajdziesz takie w naszym sklepie – zajrzyj do działu projektowania https://ideashirt.pl/projektuj/wybierz-produkt/wszystko/koszulki i wybierz tę, która najbardziej mu się spodoba, a następnie dodaj grafikę ze znakiem Barana. Idealny prezent gotowy!

 

koszulka-znak-baran-03

Zaprojektuj swoją koszulkę!