Koszulki z nadrukiem na Dzień bez diety- 06.05


Blog wzór na dzień bez dietyŚwiętuj zdrowo i pozytywnie w Dniu bez diety 

Żeby zamówić u Nas koszulki z nadrukiem nie musisz być na diecie, dziś 6 maja odbywa się Międzynarodowy Dzień bez Diety. To coroczne święto akceptacji ciała i różnorodności sylwetek ludzkich. Dzień poświęcony jest promowaniu zdrowego stylu życia wszystkich typów sylwetek,  ze szczególnym naciskiem na zdrowie w każdym “rozmiarze” i podnoszeniu świadomości potencjalnych zagrożeń związanych z ekstremalną dietą.

Pierwszy taki dzień obchodzony był w Wielkiej Brytanii w 1992 r. Kiedyś był kojarzony ze środowiskami feministycznymi, dziś obchodzony na całym świecie szczególnie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii czy Brazylii. Czy nowy rok wpłynął na Twoje postanowienia i rezolucje apropo diety? Dla ludzi którzy takie postanowienia wdrażali na początku roku, dzień bez diety jest dedykowany tym którzy do połowy roku wytrzymali w postanowieniach. Jeżeli jesteś osobą wytrwałą w postanowieniach oznacza to, że przez 5 miesięcy regularnie zwracałeś uwagę co jeść i kiedy.

Teraz zbliża się sezon letni, twój wygląd zasługuje na pochwałę. Poziom poświęcenia jaki włożyłeś w pracę nad swoim ciałem jest nieoceniony. Powodem dlaczego dzień bez diety istnieje w te wakacje, jest to że dzięki niemu ludzie trwający na mocnej diecie, mogą w tym jednym dniu oderwać się i cieszyć się swoimi ulubionymi potrawami.  Dlaczego by nie zacząć nosić nowych stylowych koszulek właśnie w tym dniu?

 

Ekstremalna dieta niebezpieczna

Dieta to nic innego niż pewien sposób odżywiania, dostosowany do danej osoby oraz, co najważniejsze, do danych celów. To oznacza, że ,,będąc na diecie” można przybierać na wadze, a nie tylko chudnąć. W nazwach diet są zasygnalizowane takie ich cechy, jak stopień strawności, skład chemiczny i konsystencję. W żywieniu dietetycznym wyróżnia się przede wszystkim dietę podstawową. Zawiera ona wszystkie składniki pokarmowe w ilościach przewidzianych dla człowieka zdrowego. Tę dietę stosuje się zarówno w odżywianiu ludzi zdrowych, jak i chorych, którzy nie wymagają specjalnego żywienia.

 

Koszulki z nadrukiem dla wysportowanych (i nie tylko 😉 )

Jeżeli posiadasz już wysportowaną sylwetkę możesz pomyśleć o dobraniu do niej wspaniałych koszulek z nadrukami, które to Ty sam będziesz tworzył. Może być to oznaka wsparcia dla osób które się borykają z jakimiś chorobami dotyczącymi samego odżywiania. A może będzie to idealny pomysł  na odświeżenie swojej galerii w mediach społecznościowych. Twoi fani na Instagramie czekają na owoce pracy a do tego będziesz mógł dobrać wspaniałe koszulki z nadrukiem DTG- ideashirt.pl/oferta/dtg, które pozwolą zyskać miliony nowych fanów.  Nie czekaj zamów już dziś!

Zaprojektuj swoją koszulkę!