Bycze koszulki dla urodzonych w maju


Zodiakalne Byki są nieustępliwe i stałe w swych poglądach oraz opiniach. Przywiązują dużą wagę do posiadania – zarówno majątku, jak i dobrych relacji z partnerem, rodziną i przyjaciółmi. Poszukując prezentu dla najbliższych Byków, należy pamiętać, że osoby urodzone w maju bardzo cenią sobie komfort i elegancję. Prezenty dla nich nie mogą być nieprzemyślane czy przeciętne, a jeśli chcemy pozytywnie ich zaskoczyć, musimy wykazać się dużą kreatywnością.

Spersonalizowana koszulka: Byk jaki jest, każdy widzi

Osoby spod znaku Byka obchodzą urodziny pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja. Prezentem, który z pewnością spodoba się rogatym solenizantom jest wyjątkowa, zaprojektowana przez Ciebie od podstaw koszulka. Byk, który zwraca uwagę na niepowtarzalny styl, na pewno doceni Twoje starania. Jaki T-shirt powinieneś podarować byczemu krewnemu, partnerowi lub znajomemu?

Odpowiednia koszulka – Byk jako partner

Gwiazdy nie są zgodne co do natury drugiej połówki urodzonej w maju. Ich (prywatnie) przebojowa osobowość nie zawsze idzie w parze z romantyczną śmiałością, a najlepiej czują się w towarzystwie partnera z długim stażem, wobec którego mają poważne plany.

Jakie cechy w związku z tym powinna posiadać idealna koszulka? Byk z pewnością doceni gustowny, spersonalizowany T-shirt, dobrany zgodnie z jego upodobaniami. Nie powinieneś jednak decydować się na zbyt odważny wzór, gdyż onieśmielony Byk może poczuć się niekomfortowo.

Własna koszulka – Byk w rodzinie

Dla osób urodzonych w maju rodzina stanowi źródło bezpieczeństwa i spokoju ducha, które pomaga im naładować baterie na cały dzień. Dobierając prezent dla Byka, połóż szczególny nacisk na podkreślenie łączącej Was więzi. Pokaż mu(uuuuuu), jak bardzo cenisz jego obecność w swoim życiu, oraz okaż szacunek, na który Byki są bardzo wyczulone – i to nie tylko zodiakalne!

Jak uhonorować przyjaźń z Bykiem?

Większość Byków to introwertycy – przyjaźń z nimi tworzy się powoli i ostrożnie, a wobec nowo poznanych osób bywają bardzo nieufni. Znajomemu Bykowi warto podarować stonowaną, neutralną koszulkę, która wzbudzi jego zaufanie i nie podziała niczym czerwona płachta.

Jeśli Twój znajomy Byk przejawia powyższe cechy, wybór odpowiedniej koszulki to tylko formalność. Jeśli nie – nic nie szkodzi! Znając gust i poczucie humoru swojego Byka, spraw mu prezent na jaki zasługuje, korzystając z gotowych wzorów lub zaproponuj własną aranżację. Złap byka za rogi i zmierz się z niełatwą rolą projektanta niepowtarzalnych T-shirtów!

Zaprojektuj swoją koszulkę!