Spersonalizuj swoje okulary przeciwsłoneczne


oksyOkulary przeciwsłoneczne – niezbędne na lato

Słoneczna majowa pogoda zachęca do pieszych wycieczek i pikników. Spędzając czas na dworze, warto jednak pamiętać o tym, by zapewnić sobie komfort i zabezpieczyć oczy przed promieniami UV. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko umożliwią cieszenie się pięknym, bezchmurnym dniem. Ułatwią też bezpieczne kierowanie samochodem i uchronią od bólu głowy podczas długiego przebywania na zewnątrz. Jak sprawić, aby wyróżniały się one spośród wielu niemal identycznych modeli? Najlepiej samodzielnie zaprojektuj swoje okulary z nadrukiem, które idealnie odzwierciedlą Twój styl!

Okulary z nadrukiem – kiedy mogą się przydać?

Okulary z nadrukiem to jeden z najciekawszych gadżetów w sezonie wiosenno-letnim, który doskonale sprawdzi się zarówno w charakterze prezentu dla znajomych, jak i w działaniach reklamowych. Niezależnie od przeznaczenia, z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę.

Wykonane w technologii UV okulary z nadrukiem mogą zostać ozdobione napisami oraz grafikami – w przypadku gadżetu reklamowego może to być zarówno logo, jak i nazwa firmy. Jeśli okulary mają być prezentem dla bliskiej osoby, oprawki warto ozdobić małą ilustracją i spersonalizowanym napisem. Oferowane przez nas okulary przeciwsłoneczne mogą zostać spersonalizowane po obu stronach szkieł, nadając całości unikatowy, niepowtarzalny design.

Reklamowe okulary z nadrukiem

Okulary z nadrukiem mogą okazać się znakomitą reklamą o niskim koszcie. W przeciwieństwie do długopisów i pendrive’ów zawsze będą znajdować się na wierzchu (a wręcz na poziomie oczu rozmówców), dzięki czemu skutecznie przykują uwagę mijanych przechodniów. Spersonalizowane okulary przeciwsłoneczne to wyjątkowy dodatek, którego nie da się nie zauważyć – dzięki nim Twoja firma lub koło naukowe dotrze do szerszego grona odbiorców.

Okulary z nadrukiem – prezent inny niż wszystkie

Wszyscy liczymy na to, że najbliższe miesiące przyniosą nam wiele słońca i ciepłej pogody. Okulary z nadrukiem z pewnością przydadzą się zarówno na co dzień, jak i podczas zasłużonych wakacji czy urlopu.

To przydatny gadżet, który możesz też wykorzystać jako upominek. Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by sprawić komuś przyjemność spersonalizowanym prezentem – podaruj komuś ważnemu dzieło własnego projektu, które wyróżnia się z masy bliźniaczo podobnych okularów przeciwsłonecznych.

Okulary z nadrukiem mogą również stanowić ważny element stylizacji, np. podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich. Stwórz własny projekt okularów, korzystając z naszego kreatora – w zaledwie parę chwil zaprojektujesz unikalny gadżet, który wyróżni całą Twoją ekipę!

Zaprojektuj swoją koszulkę!