Dlaczego warto nosić ze sobą bidon?


Bardzo lubię wiosnę, jasną i radosną, śpiewała niegdyś legenda disco polo, Zenon Martyniuk. Wiosna to wyjątkowy moment w roku – po deszczowej jesieni i chłodnej zimie, znów można uprawiać sport na świeżym powietrzu lub wybrać się na długi spacer. Należy jednak pamiętać, że większy wysiłek fizyczny wiąże się z większym pragnieniem. Czy istnieje lepszy sposób na jego ugaszenie niż łyk orzeźwiającej wody ze spersonalizowanego bidonu? Być może, ale ten też jest całkiem dobry.

Pamiętaj o piciu wody!

Odpowiednia ilość wypitej wody ma bardzo pozytywny wpływ na Twój organizm. Właściwe nawodnienie skutkuje m.in.:

  • zachowaniem równowagi płynów w ciele,
  • poprawieniem funkcjonowania mięśni,
  • oczyszczeniem nerek i układu moczowego,
  • pobudzeniem metabolizmu,
  • lepszym działaniem układu trawiennego.

Sięgnięcie po wodę zamiast słodzonych napojów pomaga w zachowaniu odpowiedniej wagi. Mniejsza ilość przyjmowanych cukrów obniża też ryzyko pojawienia się chorób, takich jak cukrzyca czy próchnica.

Musisz jednak pamiętać, że nie w każdym miejscu możesz mieć dostęp do świeżej, czystej wody. O ile problem ten prawdopodobnie nie zaskoczy Cię w środku miasta podczas gry w piłkę, wycieczka w góry lub do lasu bez bidonu lub termosu może okazać się niezbyt przyjemnym przeżyciem.

Skomponuj własny bidon z nadrukiem

Wysokiej klasy bidon z nadrukiem z pewnością przyda się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas dalekich pieszych wędrówek w głąb dziczy. Może on pomieścić aż 600 ml wody, co sprawi, że na pewno nie będzie groziło Ci odwodnienie. Pojemnik ten wykonany jest w standardzie klasy A, dzięki czemu przetrwa w nawet najbardziej survivalowych warunkach.

Pomysł na spersonalizowany prezent

Bidon z nadrukiem własnego projektu to znakomity prezent dla miłośników pieszych wędrówek. Jeśli przygotowujesz upominek dla bliskiej osoby, przyozdób bidon zdjęciem ze wspólnej wędrówki, zamieść na nim logo ulubionej drużyny sportowej lub mapę z planem przyszłej wycieczki.

Bidon – oryginalny sposób na reklamę

Organizujesz konkurs związany ze sportem lub turystyką? Bidon z nadrukiem doskonale nada się na nagrodę! Spersonalizuj go przy pomocy logotypu swojej firmy lub strony internetowej, a zwycięzca konkursu z pewnością zapamięta ją na długi czas. Skorzystaj już dziś z naszego kreatora – stwórz bidon z nadrukiem inny niż wszystkie i noś go ze sobą zawsze, gdy wybierasz się na wycieczkę, spacer czy piknik.

Zaprojektuj swoją koszulkę!