Jak efektownie uczcić Dzień Przyjaciela?


Dzień Przyjaciela (nie mylić z Międzynarodowym Dniem Przyjaźni, przypadającym 30 lipca) to święto obchodzone 9 czerwca. O ile jego popularność w Polsce wciąż jest znikoma, za granicą stale zyskuje na popularności. Dzień ten traktuje się jako znakomitą okazję do wspólnego spędzenia czasu ze znajomymi i przyjaciółmi, obdarowując się przy okazji drobnymi upominkami. Skoro o upominkach mowa – w jaki sposób najlepiej uczcić długoletnie przyjaźnie?

Dzień Przyjaciela – inspiracje odzieżowe

Jednym z najpopularniejszych prezentów na Dzień Przyjaciela są spersonalizowane koszulki oraz bluzy. Możliwości aranżacji projektu jest wiele – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Wybraną ilustrację można nanieść na dwie koszulki lub podzielić na dwie części, po jednej dla każdego z przyjaciół. Im oryginalniejszy wzór, tym lepiej!

Warto również pamiętać, że możliwości wyboru koszulki do personalizacji nie zawężają się jedynie do klasycznego T-shirtu. Do Twojej dyspozycji pozostają również damskie i męskie koszulki o kroju slim, polo, bezrękawniki, v-necki i bejsbolówki – niektóre dostępne w kilku wariantach, różniących się m.in. splotem bawełny.

Spędź Dzień Przyjaciela nad wyjątkowymi puzzlami

Jednym z najciekawszych pomysłów na nietypowy prezent na Dzień Przyjaciela są unikatowe puzzle (80 lub 120 elementów), przedstawiające dowolną, wybraną przez Ciebie ilustrację. Może to być np. zdjęcie ze wspólnego wyjazdu czy ulubionej drużyny lub zespołu. Spraw przyjacielowi unikalny i niepowtarzalny podarunek i znajdź oryginalny motyw na puzzle!

Pomysły na prezent dla przyjaciela-geeka

Kto powiedział, że prezent na Dzień Przyjaciela nie może być praktyczny? W ofercie spersonalizowanych gadżetów od IdeaShirt znajdują się również podkładki pod mysz, pendrive’y i powerbanki.  Komu z nas nie przydałby się taki prezent? Zaprojektuj unikalny gadżet ze zdjęciem, który Twój przyjaciel będzie miał zawsze przy sobie!

Prezenty dla hobbystów

Dzień Przyjaciela to również znakomita okazja do wspierania zainteresowań naszych bliskich znajomych. Wśród bogatej gamy dostępnych produktów IdeaShirt znajdują się m. in.:

  • notesy i długopisy z nadrukiem dla artystów oraz literatów,
  • wyjątkowe bidony dla zapalonych sportowców,
  • spersonalizowane scyzoryki i miarki dla majsterkowiczów.

Wyjątkowe etui na telefon

Smartfon to gadżet, który niemal każdy z nas nosi przy sobie od rana do wieczora. Nic więc dziwnego, że staramy się zmniejszyć ryzyko kosztownego upadku tego urządzenia i związanych z tym usterek. Wielu posiadaczy smartfonów korzysta z rozmaitych pokrowców, aby zabezpieczyć swoje urządzenia. Etui, w które zapakujemy nasz telefon, nie musi jednak wyglądać tak samo jak inne!

Uhonoruj Dzień Przyjaciela poprzez podarowanie bliskiemu niepowtarzalnego etui na telefon z nadrukiem upamiętniającym spędzone razem chwile. Niech wspólne wspomnienia będą na wyciągnięcie ręki! W ofercie IdeaShirt znajdziesz case’y kilkudziesięciu najpopularniejszych modeli telefonów do personalizacji. Nadruk wykonany w technologii UV gwarantuje wysoką jakość i trwałość naniesionej grafiki.

To tylko niektóre spośród wielu produktów z nadrukiem, dostępne w ofercie IdeaShirt. Zapoznaj się z pełną gamą spersonalizowanych gadżetów i spraw, aby tegoroczny Dzień Przyjaciela był naprawdę niezapomniany!

Zaprojektuj swoją koszulkę!