Koszulki turystyczne na jesienne wędrówki


Turystyka piesza, turystyka górska jest zajęciem, jest pasją, jest hobby, które dotyczy bardzo wielu osób. Tym samym powodzeniem cieszą się także różnego rodzaju gadżety związane z ową pasją. Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem nadruków na ubraniach, na kubkach, na innego rodzaju gadżetach. Oferujemy naszym klientom tworzenie nadruków, ale oczywiście równocześnie sprzedajemy sam produkt podstawowy, różnego elementy garderoby, różne gadżety. Oferujemy nie tylko koszulki turystyczne, ale jednocześnie też bluzy, koszulki, czapeczki, kurtki oraz inne elementy zawierające inne motywy, grafiki i napisy. W swojej ofercie posiadamy bardzo wiele różnych propozycji napisów, nadruków. Jednocześnie też dajemy naszym klientom możliwość stworzenia czegoś indywidualnego, osobistego, a zarazem także unikalnego.

 

Koszulka turystyczna - w górach jest wszystko co kocham

 

Technologia i jakość – koszulki turystyczne, które przetrwają na lata

Istotnym elementem nie jest tylko fakt różnorodności oferty. Tutaj należy wskazać na sprzęt, którym dysponujemy i dzięki któremu mogą powstawać nadruki o bardzo wysokich parametrach użytkowych. Mowa jest o nowoczesnych drukarkach uznanych marek, mowa jest o sprzęcie pozwalającym uzyskać bardzo wysoki stopień dokładności odwzorowania każdego szczegółu projektu nadruku. W naszych działaniach bazujemy ponadto na bardzo wielu różnych technologiach, dzięki czemu jesteśmy w stanie umieścić nadruk na bardzo zróżnicowanych materiałach. Wykonujemy nadruki następującymi metodami:

– sitodruk,

– druk dtg,

– druk UV,

– haft komputerowy,

– folia flex,

– folia flock,

– sublimacja,

Stosowana przez nas technologia pozwala uzyskiwać bardzo wysoką trwałość nadruku, bardzo dużą dokładność, a poza tym na konkretnych elementach ubioru oraz gadżetach możemy dzięki tej różnorodności metod umieścić dowolny napis, nadruk oraz dowolną grafikę.

 

Koszulki turystyczne - koszulka kocham góry

 

Indywidualne zamówienia

Realizujemy także indywidualne zamówienia klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że udostępniamy naszym klientom specjalne narzędzie, specjalny kreator online. Jest to narzędzie, które pozwala w łatwy sposób stworzyć unikalny projekt nadruku, unikalny wzór. Koszulka w górach jest wszystko co kocham czy też koszulka a gdyby tak wyjechać w Bieszczady  to dla nas żaden problem. Klient może mieć swoje własne pomysły, może umieścić w projekcie dowolny napis, dowolną grafikę. Rzeczywistość pokazuje, że ów kreator, który udostępniamy, cieszy się dosyć dużym powodzeniem, wielu klientów z niego korzystać.

Tworzymy unikalne koszulki z nadrukami dla turystów, dla różnych grup zawodowych, dla osób, które ponadto także po prostu chcą w swojej garderobie posiadać jakieś oryginalne ubrania, które równocześnie też odznaczają się bardzo wysoką jakością użytkową. Tworzymy z pasją, ale jednocześnie też chcemy podkreślić, że poza bardzo wysoką jakością, oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny. Są one jeszcze bardziej korzystne w odniesieniu do osób i zamówień na większą skalę. Tym samym zapraszamy do stałego korzystania z naszych usług. Owa stała współpraca na pewno będzie się wiązać z bardzo wymiernymi korzyściami.

 

bluza turystyczna - rzucam wszystko jadę w bieszczady

Zaprojektuj swoją koszulkę!