Koszulki na 11 listopada – Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości


11 listopada 1918 roku nasz kraj odzyskał niepodległość po 123 latach, podczas których próżno byłoby szukać go na mapie świata. Rozdarte między Rosję, Prusy i Austrię państwo próbowano pozbawić tożsamości narodowej. Nietrudno wyobrazić sobie, jak wielkie emocje towarzyszyły w następujące po tej dacie dni Polakom, którzy stopniowo, w chaosie i niepewności, na nowo poznawali smak wolności. W latach 1939 – 1944 obchodzenie rocznicy owego dnia było niemożliwe, a w okresie PRL jawnie zakazane. Od 1989 roku możemy na nowo cieszyć się pełną swobodą i uznawać rocznicę wolności za dzień ważny i godny uczczenia. W Ideashirt.pl pochodzimy do tego faktu z pełną powagą. Czujemy, że oferując naszym klientom możliwość stworzenia gadżetów patriotycznych dokładamy się jednocześnie do szerzenia tożsamości narodowej wśród naszych rodaków.

Patriotyczne koszulki na 11 listopada

 

 

Dlaczego warto obchodzić podobne święta?

 

W dobie postępującej europeizacji niezwykle ważne jest, by zachować pamięć o własnych korzeniach. Nasi przodkowie przelewali krew za to, byśmy dziś mogli cieszyć się wolnością i samodzielnie prowadzić nasz kraj ku przyszłości. Niezależnie od tego, jakie wyznajemy poglądy, oddanie hołdu tym, którzy walczyli za naszą wolność, pomaga nam docenić to, co w tej chwili mamy. Widok wszechobecnych w tym dniu biało-czerwonych flag skłania też do refleksji młodsze pokolenia, wśród których pamięć o naszej historii nieuchronnie zanika. A przecież z polskiej historii płyną ważne wnioski, pozwalające uniknąć wielu błędów na przyszłość. Zadbajmy więc o to, by 11 listopada przypomnieć tym, którzy nie pamiętają, o tym, kim jako Polacy jesteśmy i skąd się wzięliśmy.

 

Odzież patriotyczna dla dumnych Polaków

 

 

W naszej ofercie znajdziesz gotowe koszulki z symbolem Polski Walczącej, czy tekstem nawiązującym do walczących w podziemiu Żołnierzy Wyklętych. Zakładając każdą z nich, przypominasz o pewnym fragmencie polskiej historii, co symbolizuje szacunek, jakim ją darzysz na co dzień. Koszulka patriotyczna może też przybrać bardziej oczywiste formy, jeśli wybierzesz wzór z flagą, lub Orłem Białym. Jak zawsze w naszym sklepie – nic nie stoi na przeszkodzie, by twój tors ozdobiła samodzielnie zaprojektowana bluza lub koszulka 11 listopada. Stworzenie wzoru trwa zaledwie kilka chwil, dzięki temu, że udostępniamy ci prosty w obsłudze kreator projektu o ogromnych możliwościach.

Patriotyczna koszulka Dumni z pochodzenia

 

 

Znajdziesz u nas także inne akcesoria prawdziwego patrioty.

 

 

Ubrania to jednak dopiero początek. Na każdym przedmiocie, dostępnym w naszej ofercie, możesz zaprojektować każdy nadruk, jaki tylko przyjdzie ci do głowy. Dlaczego więc nie wykorzystać w tym celu puzzli, które układać będziesz z całą rodziną. Zaprojektowana na nich grafika, powiązana z dniem 11 listopada, może stać się okazją do podzielenia się z młodszym pokoleniem własną wiedzą na temat dokonań narodu polskiego. W naszym sklepie znajdziesz też etykiety, którymi ozdobić możesz alkohol domowej roboty i wprowadzić dzięki temu zwyczaj corocznego oddawania toastu w hołdzie i podzięce tym, którzy poświęcili dla Polski to, co mieli najcenniejszego – własne życie. 

 

Wiemy dobrze, że twoja kreatywność nie zna granic. Wykorzystaj ją więc dobrze, by najbliższe Święto Niepodległości uczcić z wszelkimi honorami.

 

Made in Poland - odzież patriotyczna t-shirt

Zaprojektuj swoją koszulkę!