Top 5 pomysłów na prezent pod choinkę


 

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z zapachem przepysznych potraw i ciepłem rodzinnym podczas gdy na dworze skrzy się puszysta pokrywa śniegu. W poprzedzające je dni słuchamy świątecznych piosenek, dekorujemy bożonarodzeniowe drzewko i staramy się uczynić wszystko, by stworzyć w domu przyjemną atmosferę. Dni przed Wigilią należą do ulubionych dni w roku dla wielu Polaków. Co ciekawe, najwyższy poziom szczęścia odczuwamy tuż przed rozpakowaniem prezentów, ponieważ otwarcie ostatniego z nich zakańcza symbolicznie magiczny czas oczekiwania na nieznane. Jeśli chcesz w tym roku zachować uśmiech bliskich na dłużej, wypróbuj nasze propozycje na niezapomniane, wigilijne prezenty dla całej rodziny.

 

 

1. Koszulka z ulubionego serialu.

 

 

Jeśli ktoś z twoich bliskich uwielbia spędzać długie wieczory na popularnych portalach z serialami i nie wyobraża sobie zjedzenia posiłku bez towarzystwa swoich ulubionych bohaterów, z powodzeniem możesz to wykorzystać jako motyw na idealny prezent. Zerknij na parę odcinków, wybierz cytat i umieść go na specjalnie w tym celu zaprojektowanej koszulce. Z pewnością na długo zostanie ona numerem jeden w garderobie serialowego fana. 

 

Pomysł na prezent na święta - koszulka Stranger Things

 

 

2. Świąteczna bluza.

 

 

Bluza z zabawnym reniferem, czy też uroczą śnieżynką, jakkolwiek rozumieć znaczenie tego słowa, najlepiej ogrzewa w zimowe wieczory. Nie wiemy dokładnie, czy osoby obdarowane odczuwają ciepło z powodu wysokiej jakości bluz dostępnych w naszym sklepie, czy też powodem podniesionej temperatury są miłe skojarzenia z nadrukami zamawianymi przez naszych klientów. Niezależnie od przyczyny efekt pozostaje ten sam, dzięki czemu nasze bluzy uważane są za najlepszy ubiór wierzchni na zimowe wieczory, dostępny na krajowym rynku. 

 

Bluza świąteczna Harry Potter prezent

 

 

3. Kubek ze śmiesznym nadrukiem.

 

 

Kubek to klasyka gatunku, jeśli chodzi o świąteczne prezenty. Jeśli nie znasz rozmiaru ubrań osoby, której chcesz sprawić podarunek, może też się okazać rozwiązaniem najbezpieczniejszym. Kupując u nas możesz przy tym śmiało porzucić wszelkie obawy o to, że twój prezent będzie sztampowy. Ozdobisz go własną fantazją, na co pozwoli ci nasz rewelacyjny kreator nadruku! Otwórz nasz kreator i zaprojektuj kubek już teraz!

 

Prezent na święta - kubek z nadrukiem

 

 

4. Koszulka z nosaczem dla taty.

 

 

Sympatyczny nosacz wiąże się z wieloma zabawnymi tekstami. Możesz zainwestować w wersję rozrywkową „Szwagier, lej…”, co pozwoli twojemu tacie oszczędzić cennych słów podczas zakrapianego odpoczynku. Dla zapracowanych ojców mamy wzór „Pauza to jest świętość”, dzięki czemu nie zapomną pójść na zasłużoną przerwę podczas zdobywania środków utrzymania. To jednak dopiero początek możliwości. Koniecznie zapoznaj się z koszulkami z nosaczami z naszej oferty – to niewyczerpane źródło inspiracji na każdą, także świąteczną okazję.

 

Koszulka z nosaczem jako świąteczny prezent

 

5. Poduszka ze zdjęciem.

 

Jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz sprezentować komuś z twoich bliskich coś miękkiego i puszystego. Poduszka z waszym wspólnym zdjęciem osłodzi owej osobie każdą, spędzaną osobno chwilę. Wystarczy wybrać z własnego zbioru fotografię upamiętniającą moment, który oboje ciepło wspominacie i umieścić ją na poduszce przy pomocy kreatora. Uważaj! Ten prezent może wywołać szczere łzy wzruszenia!

 

Poduszka ze zdjęciem - idealny prezent na święta

 

W naszej ofercie znajdują się także inne przedmioty ozdobne i użytkowe, które opatrzone nadrukiem mogą stać się niezapomnianą pamiątką po tegorocznych świętach. Nie ograniczaj się więc do tej listy. Samodzielnie wyszukaj to, co zapadnie w pamięć twoich bliskich i co przyda się im najbardziej. 

Zaprojektuj swoją koszulkę!