Jak zachwycić swoją połówkę w Walentynki?


Jak zachwycić swoją połówkę? Bluzy dla par na walentynki, które dodadzą miłości niezbędnej pikanterii.

 

Ile par, tyle różnych sposobów na spędzenie walentynek. Każdy związek ma swoją dynamikę i opiera się na indywidualnych wartościach, które połączyły dwie osoby i skłoniły je do zbudowania trwałej relacji. Czy w takim wypadku prezenty na Święto Zakochanych są czymś, czego należy oczekiwać? Nie! Absolutnie nie traktuj tego jako przymus. Aczkolwiek – i tu znalazłoby się miejsce na znaczący uśmiech – zapominając o tym, możesz się nieźle narazić drugiej połówce. Jeśli nie masz pewności, że jesteś z kimś, kto wyraźnie nie życzy sobie obchodzenia 14 lutego w sposób szczególny, lepiej zaplanuj na ten dzień drobny upominek. W ten sposób zapewnisz sobie spokój i pewność, że ukochana osoba poczuje, jak ważną rolę gra w twoim życiu. Świetnym walentynkowym drobiazgiem są bluzy dla par, które otulą ciało w chłodne zimowe miesiące. 

 

walentynkowe bluzy dla par z nadrukiem

 

Zabawne bluzy dla par to praktyczny i ceniony prezent na walentynki.

 

Dla par z dłuższym stażem Święto Zakochanych może być okazją do odświeżenia łączącej je pasji. Jeśli macie za sobą ponad rok wspólnej relacji i chęć do rozwijania jej przez kolejne lata, wiecie już sporo o swoich zainteresowaniach i preferencjach. Zdajecie sobie sprawę, że każdy dzień składa się z drobnych gestów, które mogą budować związek lub wewnętrznie go niszczyć. Staracie się i zależy wam na tym, by razem zbudować coś pięknego, stanowiącego dla was oparcie i źródło nadziei w codziennym życiu. Nie zapominaj jednak o tym, że prezent walentynkowy musi stanowić wyraźne nawiązanie do waszego uczucia, nawet jeśli decyzja o zakupie na ten dzień ciepłej bluzy jest podyktowana troską o komfort partnera. Zainwestuj w bluzę walentynkową z nadrukiem w postaci waszego wspólnego zdjęcia lub skomponuj w kreatorze wzór nawiązujący do typowo walentynkowych motywów. Jeśli wolisz gotowe rozwiązania, skorzystaj z naszego doświadczenia i wręcz partnerowi przekorną bluzę dla par z napisem obwieszczającym, że walentynek w tym roku nie będzie, bo kochać trzeba cały rok!

 

Prezent na walentynki – koszulki King and Queen

 

Koszulki z nadrukiem dla par ceniących romantyzm.

 

Chęć zaznaczenia związku jest z kolei typowa dla osób, które dopiero zaczynają tworzyć romantyczną relację. Ten etap wiąże się z pewną niepewnością odnośnie oczekiwań drugiej połówki i jej podejścia do łączącej nas więzi. Kupując koszulki dla par deklarujesz wyraźnie, że traktujesz wasz związek poważnie. Nie musi ci to jednak przeszkodzić w zachowaniu poczucia humoru. Chcecie spędzić walentynki w domu, podjadając pizzę i oglądając z większym lub mniejszym zaangażowaniem film na ekranie domowego komputera? Dołóż do tego koszulki dla par z pasującymi do siebie grafikami przedstawiającymi tę popularną, włoską potrawę, by upamiętnić miłe chwile na długie miesiące. A jeśli chcesz zaskoczyć partnerkę lub partnera, załóż koszulkę z prostym napisem nakazującym natychmiast stawić się w łóżku. Nie musisz przy tym trzymać w ręku akcesoriów rodem z sex-shopu. By rozbroić drugą połowę i zachęcić ją do wykonania znajdujących się na koszulce zaleceń wystarczy twój ciepły uśmiech. 

 

Wesołych walentynek! Spędźcie je tak, jak lubicie najbardziej! Nasza ekipa życzy wam z tej okazji samych przyjemnych chwil u boku najbliższej osoby.

PS. Pamiętajcie, że mamy także nadruki dedykowane dla singli.

 

Walentynkowe koszulki dla singli

Zaprojektuj swoją koszulkę!