Jak obchodzić Dzień Kota – koszulki z kotem dla miłośników mruczenia


Koszulka dla kociary – Mother of cats

 

Dom bez kota to głupota! Zdarzyło ci się słyszeć to hasło? Nie wchodzimy pomiędzy ludzi, a ich upodobania. Wiemy dobrze, że są osoby, które wolą psy i chomiki, zdarzają się także miłośnicy rybek. W naszym zespole kochamy wszelkie zwierzęta i pomysł, by stworzyć dzisiejszy wpis opisujący święto najbardziej rozmruczanych sierściuchów na świecie, powitaliśmy z niemałym entuzjazmem. Nie każdy koci opiekun zdaje sobie bowiem sprawę, że od 2006 roku Dzień Kota obchodzony jest także w Polsce.

 

 

 

 

Co łączy koszulki z kotami z propagowaniem wartościowej wiedzy?

 

Ciężko pracuję aby mój kot miał godne życie – koszulka z nadrukiemŚwiatowy Dzień Kota został ustanowiony we Włoszech w 1990 roku. Głównym celem jego pomysłodawców było podkreślenie znaczenia kociej braci w życiu współczesnego człowieka. Święto to stanowi także świetną okazję do szerzenia wiedzy związanej z prawidłową opieką nad kotami oraz trudnościami, z jakimi borykają się one na terenie naszego kraju. Właśnie dlatego już 17 lutego w całej Polsce odbędą się różnorodne akcje charytatywne, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie schronisk i fundacji, zajmujących się kotami. Ludzie, którzy na co dzień ratują te zwierzaki z ulic, borykają się bowiem z przeróżnymi problemami, a ich sytuacja zwykle balansuje na granicy wypłacalności. Z punktu widzenia przechodnia, który po znalezieniu bezdomnej istoty dzwoni pod znaleziony w internecie numer, sprawa wydaje się załatwiona już po zakończeniu rozmowy. Tymczasem zwierzęta po złapaniu wymagają szczegółowej diagnostyki i kosztownego leczenia, na które środki zbierane są w dużej mierze wyłącznie w krążących po sieci zbiórkach. Właśnie dlatego w tym szczególnym dniu warto pogłębić swoją wiedzę i założyć na siebie koszulkę z kotem, która sprowokuje do rozmowy na temat trudnej sytuacji polskich wolontariuszy. Być może dzięki twoim działaniom ktoś zdecyduje się na wsparcie jednej z podobnych akcji drobną lub większą kwotą lub dowie się więcej na temat kocich chorób, zdrowego żywienia i zagrożeń związanych z wypuszczaniem kotów bez opieki. 

 

Kup prezent dla kociary, by pokazać, że doceniasz jej pasję.

 

Koszulka dla kociarza Meow my NameKoszulki z kotami przydadzą się także do działań na znacznie mniejszą skalę. Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, która dała dom jednemu z cudownych bezdomniaków znaczy to, że jest kimś naprawdę wyjątkowym. A wyjątkowość warto docenić. Pokaż jej, jak ważna jest dla ciebie jej wrażliwość na krzywdę zwierząt i nieustanne starania, by uczynić lepszym życie słabszej i mniejszej istoty. Niech koszulka “Mother of Cats” nawiązująca do smoczej matki z popularnego serialu Gra o Tron stanowi order wręczony za codzienne zasługi. Z pewnością spotkasz się z zaskoczeniem, bowiem koty są zwierzętami tak uroczymi, że ich właściciele są przekonani, że opiekują się nimi wyłącznie dla własnej przyjemności. Wręczając prezent możesz się także pokusić o inne wzory dostępne w naszej ofercie. Świetnym wyborem będzie koszulka lub bluza “Meow my name” dostępna w różnych, atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Zaprojektuj swoją koszulkę!