Dzień Slayera – jak stworzyć ubrania dla fana thrash metalu?


Lubisz pogo? Dzikie, mroczne rytmy grają w Twym sercu na co dzień? A może za nic nie rozumiesz fascynacji thrash metalem, którą przejawia ktoś z Twoich bliskich? Niezależnie od Twoich osobistych preferencji Dzień Slayera już blisko. Zadbaj o to, by w tym roku czarna magia zapanowała nad światem nawet przy pełnym słońcu.

Koszulka Slayer – zrozum, zanim stworzysz.

Slayer, Metallica, Anthrax i Megadeth – Wielka Czwórka twórców thrash metalu, która wywarła ogromny wpływ na przyszłych muzyków zajmujących się tym gatunkiem. Zespół Slayer powstał w 1981 roku i swoją karierę kontynuował aż do roku 2019. Znakiem rozpoznawczym były w nim rozbudowane solówki gitarowe i charakterystyczny, zachrypnięty, jakby stale na granicy głębokiego wrzasku wokal Toma Araya.

Koszulki i gadżety dla fanów zespołu

Mimo mrocznych klimatów zespół niejednokrotnie podejmował w swoich tekstach trudną i ambitną tematykę. Dobrym przykładem będzie tu choćby opisana w piosence Angel of Death postać nazistowskiego medyka Josefa Mengele. Slayer doczekał się czterech złotych płyt. Fani zespołu ustalili w 2006 roku, że od tej pory 6 czerwca będzie Dniem Slayera. Ku zdziwieniu nawet samych muzyków, tradycja wysłuchiwania w tym dniu ich utworów z głośników podkręconych na pełen regulator trwa do dziś.

 

Od czego zacząć tworzenie własnej koszulki lub bluzy ze Slayerem?

Zanim zaczniesz tworzyć, pamiętaj o jednym – ma być mrocznie. Kolor czarny wydaje się w tym przypadku niemal obowiązkowy. Krój koszulki ze Slayerem wybrać możesz jednak całkowicie swobodnie. Jeśli zaś chodzi o slayerowe bluzy, najlepiej sprawdzą się modele z kapturem. 

2SLAVER

Kiedy wybierzesz już konkretny produkt, wystarczy skorzystać z dostępnych opcji. W polu nadruku możesz umieścić dowolny tekst, wybierając przy tym jego kolor i czcionkę. Dobrze sprawdzi się tu czcionka New Rocker budząca oczywiste skojarzenia z gotykiem. Bez najmniejszych trudności dodasz też grafikę lub skorzystasz z banku motywów, który dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Gdzie szukać pomysłów na akcesoria ze Slayerem?

Gdy brak Ci inspiracji, zerknij na to, co już zostało stworzone. Przejrzyj okładki albumów Slayera, wyszukaj fotografie z koncertów. Świetnym pomysłem będzie umieszczenie na ubraniu zdjęcia z koncertu z prywatnej kolekcji fana zespołu. Jeśli dodasz do tego datę, grafika stanie się rewelacyjną pamiątką niesamowitych przeżyć.

Dzień Slayera + gadżety

Na wszelkich akcesoriach dobrze będą wyglądać także teksty piosenek. Jeśli nie tworzysz koszulki lub bluzy ze Slayerem dla siebie, może to być świetna okazja na zapoznanie się z twórczością zespołu. Być może dzięki temu polubisz go bardziej i łatwiej Ci będzie zaakceptować pasję bliskiej osoby.

 

Kubki, torby, plakaty Slayera – nie ograniczaj swojej wyobraźni.

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo akcesoriów bazowych, na których możemy nadrukować wszystko, co zaprojektujesz. Stworzysz w ten sposób wyjątkowe plakaty ze Slayerem, możesz także zainwestować w drobiazgi typowo praktyczne. Fana Slayera na pewno ucieszy pendrive, kubek, czy torba z koncertu Slayera. Praca, jaką włożysz w przygotowania, będzie dodatkowym atutem i z pewnością ucieszy osobę, do której adresujesz swój prezent.

Slayer akcesoria dla fanów

Zaprojektuj swoją koszulkę!