Dzień Seksu – zabawne prezenty dla par. Będzie naprawdę gorąco!


O, tak! Tym razem mamy dla Was coś, co rozżarzy Was do czerwoności. Niech po Waszych ustach błąka się delikatny półuśmiech na myśl o tym, co zdarzy się już za chwilę. Zrzućcie ciepłe swetry i pozbądźcie się wszystkiego, co zabroni Wam czytać bez skrępowania. Jeszcze trochę… i przedstawimy Wam najlepsze prezenty na Dzień Seksu 2020!

Mała podpowiedź. Dzień Seksu przypada 7 czerwca. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, by urządzić go 365 razy w roku.

 

Zacznijmy od małej gry wstępnej. Koszulki i bluzy dla par podkreślą więź, jaka Was łączy.

Bluzy i koszulki dla par są naprawdę urocze. Co więcej, wcale nie muszą być słodkie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na bluzach własnego projektu zamieścić motyw nawiązujący do oczywistych symboli miłości. Jeśli jednak w Waszych duszach grają nieco mroczniejsze nuty, nie wahajcie się skorzystać z pełnej palety gotowych motywów dostępnych z poziomu kreatora nadruku. Kliknijcie na lupkę, wpiszcie hasła związane z Waszymi wspólnymi zainteresowaniami i zobaczcie, dokąd Was to zaprowadzi. 

Gadżety dla zakochanych par

Seks to też zainteresowanie, oczywiście.

 

Dbaj nie tylko o to, co widać na zewnątrz. Slipy i bokserki w śmieszny wzór pomogą zadbać o odrobinę pikanterii.

Dobry seks to taki, w którym czujesz się swobodnie. Być może zabawne bokserki nie są na miejscu na początkowym etapie, kiedy feromony można wyciskać z atmosfery tonami. Ale jeśli jesteście ze sobą przynajmniej rok, macie większe pole do popisu. Seks to zabawa, zafundujcie więc sobie bieliznę z przyjaznym oznaczeniem Waszych stref erogennych. Bokserki w śmieszny wzór mogą też przełamać stres przy wieczornym striptizie.

Bielizna w prezencie na dzień seksu

 

Ręcznik w zabawny wzór – użyj i przed i po.

Zdawałoby się, że ręcznik to prosty dodatek codziennego użytku. Nic bardziej mylnego. Dla prawdziwych demonów seksu nawet taki gadżet może służyć jako zaproszenie do intymnych chwil spędzonych razem. Wystarczy umieścić na nim prostą zachętę do wieczornego spotkania. Możesz także nadrukować na nim pozycje seksualne, na które masz ochotę. Z pewnością skłoni to Twoją drugą połówkę do prośby o szersze wyjaśnienia, których z przyjemnością jej udzielisz.

Prezent-ręczniki dla zakochanych

 

Prezerwatywy z nadrukiem są tak samo bezpieczne, jak ich nudne, gładkie odpowiedniki.

Pomysł z pozycjami możesz także wykorzystać na prezerwatywach. Na każdą mniej lub bardziej karkołomną kombinację splotu ciał i dusz trzeba być przecież odpowiednio przygotowanym. Dlaczego więc nie podarować partnerowi całego zestawu prezerwatyw z nazwami poszczególnych opcji? Prezerwatywy ze śmiesznym nadrukiem możesz także wrzucić do słoika, przy pomocy którego w dowolnej chwili będzie można przeprowadzić losowanie.

Kondony dla par

Oczywiście nadruk tworzymy wyłącznie na opakowaniu i w żaden sposób nie wpływa on na właściwości zawartości.

 

Poduszki z zabawnym wzorem dla par – przytul i odpocznij. 

Mówi się, że człowieka poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. Po udanym seksie należy Wam się zasłużony odpoczynek. Poduszki z zabawnym wzorem dla par pozwolą Wam na solidny sen, dzięki czemu zregenerujecie siły i będziecie gotowi na kolejny raz!

Poduszka na prezent na Dzień seksu

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!