Dzień czołgisty – perfekcyjna okazja dla fanów militarystyki.


Dzień Czołgisty oraz Święto Pojazdów Pancernych i Zmechanizowanych przypadają 17 czerwca. Właśnie tego dnia, dokładnie 101 lat temu, granice naszego kraju przekroczyła pierwsza polska jednostka pancerna. Był to 1 pułk czołgów pod wodzą generała Józefa Hallera. 

Mówi się, że każda okazja jest dobra na sprawianie bliskim drobnych przyjemności. Nie wahaj się więc. Niezależnie od tego, czy masz w rodzinie wojskowego, właśnie w ten dzień zadbaj o gadżety dla czołgistów dla wszystkich miłośników militariów. Nie wiesz, co wybrać? Chętnie podpowiemy.

 

Koszulka dla żołnierza – na pamiątkę lub na przekór.

W wojsku dyscyplina to podstawa. Pamiętaj jednak, że poza godzinami musztry warto spuścić parę, a stalowe nerwy zachować na poważniejsze akcje. Mamy na stanie perfekcyjne koszulki dla czołgisty, których nie powstydziłby się największy, wojenny zawadiaka.

Koszulka na dzień czołgisty

Koszulka dla wojskowego może także przypominać o ważnych formacjach, które odcisnęły swój ślad na wojennej historii Polski. T-shirt nawiązujący do żołnierzy wyklętych z pewnością zostanie doceniony przez znawców historii, chcących upamiętnić bohaterów powojennego podziemia.

 

Kamizelka lub kurtka dla czołgisty – praktyczny prezent na każdą pogodę.

Kamizelka dla czołgisty musi być wykonana z wysokiej jakości materiału, by sprawdziła się w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Softshell pasuje do tej definicji perfekcyjnie. Tkanina ta jest niezwykle lekka, wiatroodporna, a jednocześnie oddychająca. Jest więc rewelacyjną alternatywą dla tradycyjnego, outdoorowego ubioru składającego się z kilku warstw.

Kamizelka, kurtka dla czołgisty

Oferujemy także kurtki z softshellu, które ochronią nie tylko tors, ale i ramiona. Lekki i praktyczny ubiór z pewnością ucieszy wszystkich miłośników wojskowych podchodów.

 

Małe i przydatne – gadżety dla czołgisty własnego projektu.

Poświęcamy dużo uwagi temu, by wszystkie proponowane przez nas rzeczy wyróżniały się pod kątem jakości. Staramy się oferować tylko to, co najlepsze na rynku. Wiemy jednak, że w dzisiejszych czasach ładny wygląd także się liczy. Jeśli chcesz połączyć design z praktycznością, nie wahaj się skorzystać z naszego kreatora nadruku. Dysponujemy setkami gotowych motywów, które możesz wpleść we własną kompozycję.

Gadżet na Dzień Czołgisty

Zaprojektowana przez Ciebie piersiówka dla czołgisty będzie dobra na przysłowiową rozgrzewkę. Jeśli zaś chcesz upewnić się, że aspirujący żołnierz nigdy nie będzie bezbronny, stwórz dedykowany scyzoryk dla czołgisty z nadrukiem UV.

 

Poranna kawa w kubku dla czołgisty smakuje wojskowo nawet w domowym zaciszu.

Niektórzy specjaliści w zakresie wojskowości wolą skupiać się na teorii, niż wylewać siódme poty w okopach. Nie ma w tym nic złego. W końcu każde wojsko potrzebuje dobrego stratega, potrafiącego przewidzieć ruchy wrogich sił. Powiązanie pomiędzy spożyciem kawy lub herbaty, a dostępem do najlepszych pomysłów są jawne, choć po dziś dzień niewyjaśnione. 

Prezent na Dzień Czołgisty

Zainwestuj więc w kubek i ozdób go dowolnym motywem wojskowym. Tym samym umilisz obdarowanej osobie chwile spędzone nad inspirującą literaturą militarną.

Zaprojektuj swoją koszulkę!