Co kupić tacie na Dzień Ojca?


Tata zawsze jest wzorem. W psychologii powtarza się, że to właśnie ojciec pokazuje synowi, co to oznacza być mężczyzną. Dla córek więź z tatą jest z kolei wzorcem relacji z kroczącymi po tym świecie osobnikami płci męskiej. 

Rola ojca jest więc w oczywisty sposób nie do przecenienia. Kochasz swojego tatę? Zadbaj o to, by o tym wiedział. Najbliższa okazja będzie już 23 czerwca. 

 

Koszulka na Dzień Ojca skutecznie rozbawi Twojego tatę.

T-shirt z zabawnym napisem to ten typ prezentu na Dzień Ojca, który jest zawsze trafiony. Jeśli Twój tata ma duże poczucie humoru, będzie nosił ją z dumą, niczym zasłużony order. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dedykowane ojcom wzory z nosaczem. W ten sposób możesz pokazać światu, że Twój ojciec to “Najlepszy Łojciec na świecie”.

T shirt - idealny prezent z okazji Dnia Taty

Koszulka na Dzień Ojca może też nawiązywać do zainteresowań i przyzwyczajeń Twojego taty. Ojciec – majsterkowicz ucieszy się z koszulki z napisem “Mój tata naprawi wszystko”. Z kolei tata, który ma słabość do słodkich napojów doceni żart zawarty na t-shircie “Cool-Tata”.

 

W ramach prezentu na Dzień Ojca możesz też zadbać o inne elementy garderoby.

Pamiętasz z dzieciństwa wspólne wyprawy z tatą? Teraz jest ich trochę mniej? Kup kurtkę na Dzień Ojca z lekkiego softshellu i wybierzcie się razem na wieczorny spacer po okolicy. Wrażenia będą z pewnością niezwykłe.

Ofiarowany czas to zresztą najlepszy prezent na Dzień Taty, jaki można sobie wymarzyć. Wspólna wyprawa do restauracji? Krawat z nadrukiem na Dzień Ojca przyda się tutaj z pewnością.

Krawat z nadrukiem w prezencie na Dzień Ojca NASA

Inspirację mogą też stanowić codzienne problemy. Z wiekiem często pogarsza się krążenie. Jeśli Twojemu tacie jest ciągle zimno, zainwestuj w polarową kamizelkę z nadrukiem na Dzień Ojca. Sprawisz radość, a jednocześnie zadbasz o swojego tatę najlepiej, jak to tylko możliwe.

 

Zabawny kubek lub piersiówka na Dzień Ojca sprawią, że Twój tata już nigdy nie będzie spragniony.

Możesz też uznać, że koszulka na Dzień Ojca jest prezentem zbyt oczywistym. Może wolisz coś jeszcze bardziej praktycznego i chcesz dodatkowo zindywidualizować swój prezent na Dzień Taty? Nasz kreator nadruku perfekcyjnie nadaje się do tego zadania.

Kubek z nadrukiem z okazji Dnia Ojca - KONSOLA

W zakładce projektuj znajdziesz różnorodne gadżety, które możesz łatwo ozdobić. Wystarczy wykorzystać bogatą bibliotekę przygotowanych przez nas symboli. Stwórz zabawny kubek, by przypominał tacie o Twojej miłości za każdym razem, gdy będzie parzył ulubioną herbatę, czy kawę. Możesz też zadbać o małą rozgrzewkę, projektując wykończoną elegancką ekoskórą piersiówkę na Dzień Ojca

 

Daj tacie wypocząć w pełni komfortowo, samodzielnie projektując poduszkę na Dzień Ojca.

Mieszkasz daleko od swoich rodziców? Z pewnością bardzo im Ciebie brakuje. Nic nie zastąpi fizycznego kontaktu. Możesz jednak nieco osłodzić smutek związany z rozłąką, tworząc poduszkę na Dzień Ojca z Waszym wspólnym zdjęciem.

Poduszka z nadrukiem dla taty z okazji Dnia Ojca

Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie darmowych programów do edycji grafiki. Zdjęcia z tatą możesz dzięki temu przerobić, nadając im komiksowego charakteru. Tak stworzony projekt wystarczy ozdobić zabawnym napisem i umieścić go na plakacie na Dzień Ojca. Twój tata z przyjemnością zawiesi go w miejscu, w którym najczęściej przebywa. Możemy zagwarantować, że zrobi to w taki sposób, by mieć Cię zawsze na oku.

Zaprojektuj swoją koszulkę!