Koszulki dla par na światowy Dzień Pocałunku – z tej okazji mamy dla Ciebie wyzwanie!


GCzy wiesz, że drobne działania marketingowe mogą czasem doprowadzić do powstania święta o zasięgu międzynarodowym? Nie wiemy, kto dokładnie stał za pomysłem Dnia Pocałunku. Podobno sam projekt wziął się z reklamy jednego z brytyjskich koncernów oferujących abonament na usługi stomatologiczne. Organizacja Narodów Zjednoczonych podchwyciła tę ideę i rozpowszechniła ją, nieproporcjonalnie zwiększając tym samym ilość buziaków dawanych 6 lipca na całym świecie.

 

Całus to nie tylko cudowny prezent dla zakochanych. 

Co prawda pocałunek francuski, z języczkiem, pozwala spalić aż 12 kalorii w ciągu jednej minuty. Uruchamia też 34-40 mięśni twarzy, zależnie od indywidualnej techniki. Całując się w ten sposób wymieniamy też między sobą rozmaite drobnoustroje, co stymuluje nasz system odpornościowy. Podczas pocałunku nasz puls przyspiesza, a krew pompuje więcej tlenu. 

Nadruki na t-shirtach z okazji dnia pocałunku

Buziaki najbardziej lubi jednak nasz mózg. I nie chodzi tu bynajmniej wyłącznie o całusy zarezerwowane dla par. Wystarczy dotknąć ustami drugiej osoby, by mózg zaczął produkować serotoninę i oksytocynę, czyli hormony szczęścia i przywiązania. Dzięki temu przestajemy odczuwać niepokój i lęk, nawet jeśli przed pocałunkiem byliśmy bardzo zestresowani. W ich miejsce pojawia się poczucie bezpieczeństwa i przyjemna błogość. Zapewne dlatego naukowcy twierdzą, że osoby, które często się całują, żyją nawet 5 lat dłużej, niż ludzie stroniący od kontaktów międzyludzkich. 

 

Wyzwanie z gadżetami dla par – tylko w IdeaShirt!

W IdeaShirt troszczymy się o Wasze zdrowie. Od lat dokładamy starań, by wszystkie ubrania z naszej oferty były wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki zastosowaniu bawełny plecionej metodą ring-spun są one miłe w dotyku, a do tego doskonale przepuszczają powietrze, zapewniając swoim użytkownikom wysoki komfort termiczny. Jak moglibyśmy nie namawiać Was więc do szerzenia wiedzy o zdrowotnych właściwościach buziaków?

Chcemy zachęcić Was do kreatywności. Dlatego wyzywamy Cię! Z okazji Dnia Pocałunku zaprojektuj w naszym kreatorze prezent dla dziewczyny lub chłopaka i wyślij do nas zdjęcie lub screenshot swojego projektu! Najlepsze z nich opublikujemy na naszym fanpage’u. 

Gadżety dla par na dzień pocałunku

Do kreatora wchodzisz automatycznie, klikając w dowolny produkt w zakładce projektuj na naszej stronie. Nie obawiaj się, jeśli dotąd nie zdarzyło Ci się korzystać z programów graficznych. Nasi programiści zadbali o to, by podstawowe opcje można było poznać w przeciągu jednej minuty.

Do swojego projektu możesz wykorzystać koszulki dla par, ale także kubki, bieliznę, czy etui na smartphony. Każdy z nich z łatwością wzbogacisz motywami z przygotowanej przez nas biblioteki. Bez problemu możesz także wgrać własne zdjęcie lub przygotowaną wcześniej grafikę. Zastosuj różnorodne maski, dzięki czemu złagodzisz krawędzie nadruku w profesjonalny sposób. 

 

Wolisz świętować tradycyjnie, dając gotowy prezent dla chłopaka i dziewczyny? Mamy coś dla Ciebie.

W naszym sklepie znajdziesz zaprojektowane przez nas koszulki dla par, które mogą stanowić dla Ciebie inspirację. Miłość można znaleźć wszędzie. Zerknij chociażby na wzór Love wins oparty na prostej zabawie w kółko i krzyżyk. Proste? Pewnie. Chwyta? Ty nam powiedz!

Nadruk na koszulce na dzień pocałunku
Jeśli Twój związek jest nieco mniej oczywisty, zainwestuj w dwukolorowy zestaw koszulek dla par Love Hate. Ten sam wzór możemy stworzyć na koszulce męskiej. Wychodząc w niej na wieczorny spacer po burzliwej, związkowej debacie, przypomnisz sobie, że wszelkie skrajności dzieli od siebie tylko mały krok.

Zaprojektuj swoją koszulkę!