Jak stworzyć czapki oraz koszulki z zabawnymi wzorami frytek dla fanów ziemniaczanego fast fooda?


Dzień Frytek, a co to? Przypadające 13 lipca święto popularnego dania z ziemniaków zostało ustalone w Belgii. To właśnie w tym kraju, w XVIII wieku doszło do przełomu w kulinarnych wynalazkach. Pochodzący stamtąd rybacy mieli w zwyczaju smażyć złowione ryby na głębokim oleju. Pewnej mroźnej zimy rzeki zamarzły jednak tak bardzo, że zdobywanie pożywienia zaczęło być problematyczne.

 

Koszulka z nadrukiem z okazji dnia frytek

 

Któryś geniusz wpadł więc na pomysł, by na olej wrzucić pokrojone w plastry przypominające kształtem małe rybki ziemniaki. Stworzona w ten sposób potrawa okazała się przepyszna i prawdopodobnie uratowała kraj przed głodem. Nazwa frytki ponad wszelką wątpliwość pochodzi od francuskiego słowa “frire”, które oznacza po po prostu smażyć. Niektóre źródła próbują ją jednak przypisywać mitycznemu Fritzowi, który rzekomo odkrył metodę podsmażania warzyw na domowe potrzeby.

 

Jak świętujemy Dzień Frytek w IdeaShirt?

 

Choć uwielbiamy frytki, wolimy rozszerzać nasz jadłospis. Uznajemy ten dzień za jedyne 24 godziny w roku, podczas których można spożyć dowolną porcję fast foodowego jedzenia i wcale przy tym nie przytyć. Dietetycy mówią przecież jasno, że ogromne znaczenie dla utrzymania stałej wagi mają codzienne zwyczaje. Uznajemy więc, że jednorazowe wybryki nie mają przy tym aż takiego znaczenia.

Sprawę ułatwia nam to, że w naszej ofercie nie ma wagi. Z powodzeniem udaje się nam więc zatuszować dowody na nasze błędne myślenie. Kilka tygodni wcześniej projektujemy koszulki z zabawnymi wzorami dla całego naszego zespołu. W bibliotece motywów dostępnej z poziomu naszego kreatora nadruku z łatwością znajdziesz pokłosie naszej wieloletniej kreatywności. 

 

Nadruk z zestawem na czapce na dzień frytek

 

Dodajemy do tego napis nawiązujący do zwyczajów żywieniowych. Jeśli pogoda dopisuje, na co jest zawsze spora szansa, zakładamy na głowy czapki z nadrukiem i ruszamy na miasto. Jeśli natkniesz się kiedyś na grupę zabawnie ubranych ludzi, którzy rozsmakowują się w cheesburgerach, jest spora szansa, że to właśnie my.

Dzień później wracamy do zdrowych sałatek warzywnych i świeżo wyciskanych soków z pomarańczy. Odmawianie sobie tłustych potraw jest prostsze, kiedy raz w roku możesz zaszaleć.

 

Koszulki z zabawnymi wzorami możesz stworzyć na własne potrzeby.

 

Chcesz świętować razem z nami? Nie ma problemu! Nieważne, czy zamówisz jedzenie do domu, czy zdecydujesz się na restaurację. Święto wymaga odpowiedniej oprawy. Koszulki z nadrukiem zaczynasz tworzyć po kliknięciu w dowolny egzemplarz bazowy z naszego sklepu. Chcesz dodać jedzeniu pikanterii? Zaprojektuj nadruk na bieliźnie i spędź urocze popołudnie w łóżku ze swoją drugą połową. Czas zyskany na przygotowaniu jedzenia można przecież spożytkować znacznie przyjemniej.

 

T-shirt z nadrukiem na dzień frytek

 

Mamy także dla Ciebie gotowe wzory, które możesz wykorzystać od ręki. Pokaż światu ironię losu, paradując w koszulce “co se schudne to se przytyje”. Nie tylko Ty zmagasz się z podobnym problemem. Efekt jojo rządzi nami wszystkimi. Możesz też uciąć wszelkie dyskusje na temat spożywanych przez Ciebie posiłków, inwestując w tę koszulkę z nadrukiem. Nie będziesz się przecież powtarzać, a zawarte na niej hasło jest od lat znane wszystkim wyjadaczom.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!