Marzy Ci się koszulka z memem? Mamy na nią przepis!


Do stworzenia tego wpisu zainspirowało nas Święto Emoji, które przypada w Polsce 17 lipca. Scott Fahlman wysłał niegdyś do swojego znajomego maila, w którym zaproponował używanie określonego ciągu znaków do wyrażania radości i zadowolenia. Stworzona przez niego emotka 🙂 na początku nie była szeroko znana. Wiadomość, o której mowa, pochodzi w końcu z 1982 roku, a emotikony weszły do powszechnego użycia dopiero na przełomie XX i XXI wieku. Nie przypadkiem zbiegło się to z rozpowszechnieniem telefonów komórkowych, a co za tym idzie wiadomości SMS. 

 

Co możesz wykorzystać, tworząc własne gadżety z nadrukiem?

 

Od wymyślenia pierwszego emotikona minęło już 38 lat. Rozwijająca się społeczność internetowa co jakiś czas stwierdza jednak, że dotychczasowe środki wyrazu nie wystarczą do opisania całej gamy emocji, które towarzyszą wiadomościom tekstowym. 

Ludzie na masową skalę tworzą zabawne memy, czyli grafiki opatrzone humorystyczną treścią. W ten prosty sposób można wyrazić swoje spostrzeżenia odnośnie otaczającej nas rzeczywistości. Bohaterowie niektórych memów zyskali już zresztą sławę. Ktoś z Was nie słyszał o Nosaczu? Najwyższy czas nadrobić zaległości!

 

Wyraź siebie za pomocą naszych wzorów na koszulce. Dzień emoji

 

Wielką popularnością cieszyły się też swego czasu bitmoji, stanowiące spersonalizowane rozszerzenie emotikon. Wystarczyło pobrać odpowiednią aplikację, by w kilka chwil stworzyć swojego awatara. Następnie można było wysyłać znajomym naklejki, na których nasza postać przybierała rozmaite pozy i miny. 

Pozwól, by memy i emotki stały się Twoją inspiracją i wnieś w otoczenie odrobinę pozytywnych wibracji. 

 

Tworzenie koszulki z memem krok po kroku.

 

Na początek potrzebujesz mema. W internecie znajdziesz ich mnóstwo. Jeśli obawiasz się o prawa autorskie, memy możesz także stworzyć samodzielnie. Wystarczy dowolna grafika i trafnie nawiązujący do niej tekst. Aby stworzyć mem w naszym kreatorze nadruku, nie musisz posiłkować się żadnymi zewnętrznymi programami. Cały proces sprowadza się do:

 

  • wyboru modelu koszulki,
  • dodania zdjęcia z dysku,
  • uzupełnienia projektu o pole tekstowe.

 

Możesz bawić się różnymi czcionkami i wielkością poszczególnych elementów. Jeśli nie dysponujesz zdjęciem, do stworzenia mema wykorzystaj bibliotekę gotowych motywów dostępną pod klawiszem “dodaj obrazek”. Przez cały czas będziesz mieć dostęp do podglądu gotowego produktu, dzięki czemu na pewno precyzyjnie przekażesz nam swoje oczekiwania. Kiedy uznasz, że efekt Cię zadowala, kup koszulki z memem własnego projektu dla siebie i swoich bliskich.

 

Nadruk NOSACZ - mem na kubku

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sam sposób stworzyć naszywki, plakaty, czy kubek z memem. Nic Cię nie ogranicza. Gadżety z memem będą stanowić zabawny i oryginalny prezent na każdą okazję. Szczególnie, jeśli ktoś z Twoich znajomych przysyła Ci memy bez opamiętania.

 

Koszulka z memem, emotikoną lub hasztagiem naszego autorstwa?

 

Przyznajemy się wszem i wobec, że nasze projekty tworzymy po godzinach dla czystej rozrywki. Emotikonki to niezwykle wdzięczny temat, jeśli chodzi o projekty graficzne. W któreś szare popołudnie wpadło nam do głowy, że tak naprawdę od nas zależy, jak zareagujemy na to, co nam się przydarza. Długa, sklepowa rozmowa zakończyła się powstaniem tego wzoru

 

Na dzień emocji - męska koszulka z nadrukiem TY WYBIERASZ

 

Z kolei w początkach pandemii uznaliśmy, że włączymy się w ruch społeczny, nawołujący do pozostania w domach. Zamiast bezmyślnie kopiować hasztagi, wymyśliliśmy własny. Koszulka #siedź na dupie adresowana jest do ludzi, którzy chcieliby wnieść w obecną sytuację odrobinę poczucia humoru. Bierz i korzystaj! Życzymy Ci zdrowia!

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!