Dzień Kultu Masy Mięśniowej. Koszulka na siłownię nie musi być nudna!


Ćwiczysz regularnie z użyciem specjalistycznego sprzętu? Z zapałem wykręcasz kolejne kilometry na rowerze, nie bacząc na to, że pot zalewa Ci oczy? Biegasz, bo Cię ludzkość… wnerwia? Sport wpływa pozytywnie nie tylko na zdrowie, ale i na psychikę. Zwiększa pewność siebie i poczucie sprawczości. Wykształca też dyscyplinę, o której zwykli kanapowcy mogą jedynie pomarzyć.

 

Dlaczego warto wybrać koszulkę na siłownię od IdeaShirt?

 

W Polsce dawno już sportu nie uprawia się w powyciąganych dresach. W dobrej jakości ubraniach możesz w pełni skupić się na treningu. Nasze koszulki na siłownię są wykonane z wysokogatunkowej bawełny plecionej metodą ring-spun. Dzięki temu są miłe w dotyku i doskonale przepuszczają powietrze. Możesz także prać je po każdym użyciu, nie obawiając się, że zdeformują się lub stracą kolor. 

 

Męski T-shirt na siłownię z okazji Dnia Kultu Masy Mięśniowej

 

Powiemy więcej. Koszulki, które u nas znajdziesz, dobraliśmy tak, byśmy sami chcieli je nosić. Nie znosimy prasowania. Bawełna ring-spun mniej się gniecie, przez co z powodzeniem unikamy tego nudnego obowiązku.

 

Walcz ze stereotypami. Wzory koszulek na siłownię, które polecamy szczególnie.

 

Jak ćwiczy, to nie myśli. Znasz to? Serio? Osoby, które tak mówią, rzadko kiedy mają na myśli naturalne endorfiny, które wydzielają się podczas ćwiczeń i tym samym uwalniają Cię od problemów. Zazwyczaj chodzi o zawoalowany przytyk. Na takie szpile stać tylko bardzo zakompleksione osoby, które same odwlekają dbanie o siebie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Zażartuj ze stereotypów i utnij ich argumenty w zarodku. Nad sensem koszulki MASA złośliwcy będą musieli chwilę się zastanowić.

Sport może opierać się także na rywalizacji. Nie zawsze jednak warto tracić czas na bezpłodne dyskusje o tym, kto wyciska więcej. Zainwestuj w koszulkę “Twój trening to moja rozgrzewka” i ćwicz dalej. Dzięki regularności już wkrótce przełamiesz kolejną ze swoich barier, nie strzępiąc przy tym języka. 

 

Męska koszulka na Dzień Kultu Masy Mięśniowej ze wzorem

 

Mamy też koszulki dla dzików, którzy nie potrzebują siłowni do zbudowania masy. W tym przypadku sprawdzą się mądrości powtarzane z pokolenia na pokolenie. “Po co Ci ta siłownia? Trzy tony wungla czekajo w piwnicy”, jak mawiali nasi dziadkowie. Prawdziwa siła nie zawsze musi wiązać się z rzeźbą. Proste? Pewnie, że tak!

 

Uzupełnij zakupy o bluzę na siłownię. Przyda się podczas powrotów do domu.

 

Niektórzy ćwiczący wychodzą z błędnego przekonania, że trening w bluzie pozwoli im spalić więcej tłuszczu. Jest to efekt starego powiedzenia, że “pot to płaczący tłuszcz”. Sprostujmy. Tłuszcz nie płacze, bowiem nie jest zbyt wrażliwy. Tłuszcz ma gdzieś, czy zmęczysz się bardziej, czy mniej, liczy się efektywność jego spalania. Z kolei pot składa się w głównej mierze z wody, związków mineralnych i soli. Funkcją potu jest schładzanie naszego organizmu. Zakładając bluzę na siłowni uniemożliwiasz więc swojemu ciału efektywne działanie i skutecznie utrudniasz sobie trening.

 

Męska bluza ze wzorem na siłownię

 

Nie ma jednak nic lepszego, niż założenie bluzy na siłownię po skończonym treningu. Narażanie organizmu na nagłe zmiany temperatury może skończyć się przeziębieniem, a co za tym idzie – brakiem możliwości podejmowania ćwiczeń przez dobrych parę dni. Bluza przyda się także, jeśli uprawiasz sport na świeżym powietrzu i chcesz zabezpieczyć się przed zmienną pogodą.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!