Prezent dla przyjaciela na Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. W tym roku ma podwójne znaczenie


Wbrew pozorom Międzynarodowy Dzień Przyjaźni przypadający 30-ego lipca nie dotyczy wyłącznie ciepłych relacji między dwoma osobami. Jest to święto ustalone przez ONZ, mające na celu szerzenie pokoju na świecie. O przyjaźni między różnymi kulturami, religiami, krajami i narodami trudno jest dziś rozmawiać w Polsce. Jesteśmy skłóceni. Zarzynamy się ideologią wewnątrz własnych rodzin. Nienawiść roztacza coraz szersze kręgi. Budzą się w nas emocje i zażartość, o którą nie podejrzewaliśmy siebie jeszcze kilka lat temu.

 

Dla przyjaciół koszulki ze wzorem BEST FRIEND

 

Czyja to wina? Dziś już trudno określić. W tym szczególnym dniu, w roku, który jest ze wszech miar nietypowy ze względu na pandemię, możemy jednak pomyśleć o sposobach na wyciągnięcie ręki. Musimy mieć pełną świadomość, że jest to potrzebne szczególnie tym, którzy sami nie potrafią tego zrobić.

 

Pamiętasz miłe chwile spędzone razem? Prezent dla przyjaciela może pomóc przełamać lody.

 

Wyobraź sobie, że jest ktoś, kto swego czasu był Ci szczególnie bliski. Od paru tygodni trudno jest Wam porozmawiać ze sobą spokojnie. Padło wiele niemiłych słów, których już nie da się cofnąć. Kiedy siedzisz samotnie przed telewizorem, słyszysz dzwonek do drzwi. Otwierasz. Stoi tam. Twój przyjaciel. I wręcza Ci prezent ozdobiony największą kokardą, jaką w życiu zdarzyło Ci się zobaczyć.

Trzeba to rozpakować. Zapraszasz go, by wszedł. Odgarniasz papiery. W środku niepozorna flaszka z zacnym trunkiem. Patrzysz na etykietę. Zdjęcie ze wspólnego wyjazdu z czasów, kiedy jeszcze nie było między Wami tyle milczenia. Nalewasz. Siadacie po dwóch stronach stołu i wypijacie toast. Za przyjaźń. Ponad podziałami. 

 

Prezent dla przyjaciela z okazji Dnia Przyjaźni

 

Da się? Da. Tak, etykiety, na których możecie umieścić fotografię są dostępne w naszym sklepie. Ale ten tekst mogliśmy napisać w zupełnie innym tonie. Tylko wiecie co? My też mamy już dość tej wojny. Dlatego dajemy Wam treść, która być może skłoni nas wszystkich do przemyśleń.

 

Nie daliście się rozdzielić? Szczęściarze! Uczcij to, kupując prezent dla przyjaciela na wspólne wyjście.

 

Stoicie ramię w ramię niezależnie od sytuacji? To trzeba świętować! Jeśli pandemie, polityka, różnice charakterów nie zdołały na Was wpłynąć, jest spora szansa, że Wasza przyjaźń przetrwa każdą próbę. Zamów koszulkę friends dla siebie i drugą do kompletu. Wyjdźcie na miasto lub wybierzcie się na wspólną wyprawę na rowerach. Weekend już niedaleko, możecie sobie na to pozwolić.

 

T-shirty dla przyjaciółek ze wzorem z serialu

 

Możesz też podejść do tematu personalnie, kupując przyjacielowi coś, co naprawdę mu się przyda. Twój kumpel to prawdziwy złodziej zapalniczek? Zamów od razu 10 sztuk, ozdabiając je zabawnym napisem. Taki zapas może starczy tylko na miesiąc, ale przynajmniej w tym szczególnym dniu będziesz mieć spokój w tym temacie.

 

Nadruk na zapalniczkach na Dzień Przyjaźni

 

Wolisz coś słodkiego? Mamy misiaki! Dołóż do nich napis Best Friends Forever i stwórz prezent dla przyjaciela idealny do przytulania. Kumpela woli łamigłówki? Inwestuj w puzzle. I nie podpowiadaj! Niech zobaczy, co na nich jest, dopiero po ułożeniu. Pendrive ze wspólnymi zdjęciami? Mamy to! 16 GB wystarczy na pokaźną kolekcję.

 

Gadżety z nadrukami dla przyjaciela z okazji Dnia Przyjaciela

 

Niezależnie od tego, co wybierzesz, zadbaj o to, by był to najbardziej pozytywny dzień w roku. Twoja obecność kogoś uskrzydla i niech tak pozostanie!

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!