Koszulki patriotyczne na Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Tego dnia stolica na minutę wstrzymuje oddech


Mieszkańcy Warszawy na co dzień żyją w ogromnym pędzie. Muszą mierzyć się z konkurencją, która zjeżdża do stolicy z całej Polski. Codziennym widokiem są poszarzałe, zmęczone twarze w komunikacji miejskiej. Ludzie są tak wykończeni dojazdami do pracy w tym ogromnym mieście, że często brak im sił na życie towarzyskie. Zarobki? Jeśli porównać je z kosztami utrzymania wcale nie są szczególnie wysokie, szczególnie że okupione są dużym stresem.

 

T-shirt męski z nadrukiem na Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego

 

Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego – całkiem inny, niż pozostałe dni w roku.

 

Jest jednak taki dzień, w którym wszyscy mieszkańcy Warszawy zatrzymują się w pół kroku i podnoszą wzrok. Robią to, by uczcić powstańców, którzy od 1 sierpnia do 3 października 1944 roku walczyli osamotnieni z przeważającymi siłami niemieckimi, okupującymi stolicę. Powstanie zakończyło się ogromnymi zniszczeniami, śmiercią ponad 16 tysięcy żołnierzy Polskiej Armii Krajowej, 200 tysięcy polskich cywilów i kapitulacją. 

 

T-shirt z patriotycznym wzorem

 

Dlaczego zatem symbol Polski Walczącej po dziś dzień jednoczy ludzi o niejednokrotnie całkiem odmiennych poglądach? Ponieważ przypomina o tym, co w Polakach niezmienne. O naszej dumie, o braku pokory, o sile walki i wierze w najbardziej wzniosłe ideały mimo wszelkich przeciwności losu. 

 

1 sierpnia o godzinie 17:00 całe miasto wypełnia dźwięk syren. Ulice Warszawy zamierają. Ludzie przerywają spacer, wstają od kawiarnianych krzeseł, zatrzymują samochody i zsiadają z rowerów. Przez minutę w dwumilionowym mieście nikt nie odzywa się nawet słowem. Nikt się nie rusza. Jest to widok szokujący dla tych, którzy widzą to po raz pierwszy. Zjednoczenie, które jest tak wyraźne i nagłe, dobitnie pokazuje, że nasz naród wciąż jest zdolny do wielkich czynów i nic tego nie zmieni.

 

Przygotuj się na tegoroczne obchody. Kup koszulki patriotyczne, by oddać hołd dzielnym rodakom.

 

Możesz uczcić Powstanie Warszawskie niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. W naszym sklepie znajdziesz koszulki Polska Walcząca, które tak często wybierają Polacy w tym dniu. Możesz także wybrać inne koszulki patriotyczne. Zakładając je na godzinę W przyczyniasz się do szerzenia wiedzy o ważnym momencie historii wśród kolejnych pokoleń.

 

Męska koszulka z nadrukiem orzełka na Dzień Powstania Warszawskiego

 

Jeśli mieszkasz w stolicy, wiesz dobrze, że 1 sierpnia wielu warszawiaków uznaje wyłącznie ubiór w kolorze bieli i czerwieni. Możesz przygotować na ten dzień własny projekt, który najlepiej wyrazi Twoje uczucia związane z Powstaniem Warszawskim.

 

Koszulki patriotyczne z własnym nadrukiem możesz stworzyć w kilka chwil.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie kreator nadruku, który z powodzeniem wykorzystasz w tym celu. Wystarczy wybrać odpowiedni krój, by natychmiast znaleźć się w programie do projektowania. Nasze koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny ring-spun, która pozwala skórze swobodnie oddychać, co przyda się podczas sierpniowych upałów. Wybierz odpowiedni symbol z biblioteki. Pamiętaj, że możesz z łatwością zmieniać jego kolor, korzystając z opcji widocznych w bocznym panelu. Dodaj do tego napis i chwilę przed 17:00 wyjdź na ulice, by przeżyć chwilę, której nie zapomnisz. 

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!