Dzień Budowlańca 2020. Doceń tych, którzy tworzą mocne fundamenty.


Kogo można nazwać budowlańcem? Kiedy słyszysz to pytanie, w Twoich myślach pojawia się pewnie obraz człowieka ze szpachlą w dłoni, kładącego cegły pod jakiś nowy obiekt. Tymczasem budowlańce to nie tylko murarze i tynkarze. Należy do nich zaliczyć wszystkich, którzy regularnie pojawiają się na placu budowy.

 

Masz w rodzinie kierowcę koparki, betoniarki lub operatora dźwigu?

 

Zadbaj o to, by w tym dniu poczuł się wyjątkowo. Obsługa profesjonalnych urządzeń budowlanych wymaga szczególnych umiejętności. Dlatego takich przodowników pracy doceniano już za czasów PRL-u. Polska Ludowa podniosła się z gruzów w imponującym tempie. Wszystko dzięki pracy u podstaw. Dziś pomiędzy starymi blokowiskami powstają nowe osiedla, biurowce i galerie handlowe. I je także możemy zawdzięczać budowlańcom.

 

Wzór na koszulkę dla budowlańca

 

Myślisz, że praca na budowie przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu, jest realna? W praktyce sprowadza się to do wykonywania swoich obowiązków, dopóki robota nie będzie skończona. Daj budowlańcowi coś pozytywnego. Mamy dla niego specjalną koszulkę na wyjątkowo wymagający dzień w pracy, która uprzyjemni żmudną harówkę całej jego ekipie.

 

Koszulki, bluzy i kubki dla budowlańca mogą nawiązywać do haseł starych jak świat.

 

Budowlańcy nie piją. Wie o tym każdy kierownik budowy. Stawianie budynków to odpowiedzialne zadanie, które można powierzyć tylko prawdziwym zawodowcom. Nie znaczy to jednak, że nie można spojrzeć na swój zawód z przymrużeniem oka. Po szklanie i na rusztowanie! Znasz to hasło? Używa się go nie tylko w budowlance, ale tu nabiera szczególnego znaczenia.

 

Wzór śmiesznej grafiki na kubku dla budowlańców

 

A może zdarzyło Ci się oglądać popularny program Usterka” lub udzielasz się na społecznościowych grupach związanych z remontami i urządzaniem mieszkania? W takim wypadku znasz pewnie typ budowlańca, który przychodzi coś naprawić i mówi “Łoo Panie, kto to Panu tak spierdolił?”. Po wygłoszeniu hasła, które stało się inspiracją dla jednego z naszych wzorów, rzuca się w wir pracy. Niejednokrotnie pozostawia po sobie jeszcze większy bajzel, niż zastał. Nie przeszkadza to jednak w szczegółowej analizie błędów poprzedników przez cały czas, który u Ciebie spędza. Masz kogoś takiego wśród swoich przyjaciół? Doceń eksperta! Niech ma!

 

Skoro już jesteśmy przy kubkach dla budowlańców, pamiętaj także o tych, który siedzą za biurkiem.

 

Architekt. Projektant. Konstruktor. Aranżator wnętrz. Być może farba czy papa nie plami na co dzień ich dłoni. To oni dzielą się jednak ze światem swoimi niesamowitymi projektami. Koszulki, bluzy i kubki dla budowlańca trzeba więc wręczyć w tym wyjątkowym dniu także im.

 

Zabawny nadruk na kubku dla inżyniera

 

Nasze wzory są efektem naszej inicjatywy i nieokiełznanej kreatywności. Pamiętaj jednak, że w zakładce projektuj możesz wykorzystać każdy produkt z naszej oferty i ozdobić go dowolną grafiką i hasłem. Uzbrój swojego budowlańca w ubrania na ciepłe i chłodne miesiące. Daj mu kubek, w którym zaparzy kawę niezbędną podczas nocnych obliczeń. Dzień Budowlańca to także ich święto i z pewnością będzie im miło, że o nich pamiętasz.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!