Odzież firmowa – koszulki i bluzy


Robocze ubrania już dawno przestały być synonimem powyciąganych z dna szafy ubrań, które do niczego innego się nie nadają i w razie zniszczenia można je bez żalu wyrzucić. Teraz stanowią ważny element kampanii reklamowej firmy i prezentują całkiem inny poziom. Ubrania wykonane z gładkich tkanin aż proszą o to, żeby stać się tłem dla nadruków reklamowych. Wykorzystaj dostępne u nas metody znakowania i pokaż się światu. Zobacz, co najlepiej spełni Twoje oczekiwania – pamiętaj, żeby dopasować rodzaj ubrania do działalności, jaką prowadzisz.

koszulki firmowe

Jakie są zalety znakowania odzieży firmowej?

To przede wszystkim dobry sposób na długotrwałą reklamę. Tak przygotowane ubrania służą przez długi czas swoim właścicielom, jednocześnie promując Twoją markę. Zapewniasz jednolity wizerunek swoim pracownikom, a to przekłada się na odbiór przez klientów. Wybierając określone kolory ubrań i nie zmieniając ich nigdy, coraz lepiej kojarzysz się ludziom i stajesz się bardziej rozpoznawalny. Jeśli dodasz to tego proste logo, wpadające w oko – możesz być pewny, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu.

Odzież firmowa – dlaczego właśnie koszulki z nadrukiem są tak popularne?

Odpowiedź jest prosta – ten rodzaj ubrania nosimy najczęściej. T-shirty są uniwersalne, pasują prawie do wszystkiego i są o wiele wygodniejsze niż sztywna koszula. Bardzo dobrze wyglądają w nich zarówno kobiety jak i mężczyźni, dzięki czemu jesteś w stanie zaopatrzyć cały swój zespół w identyczną odzież. Na www.ideashirt.pl koszulki z krótkim rękawem dostępne są w wersjach damskich i męskich we wszystkich rozmiarach i wielu kolorach. Dzięki temu w jednym miejscu zrobisz zakupy dla całego personelu. Koszulki polo sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się elegancja, a jednocześnie nie obowiązuje sztywny dress code. Biura, recepcje i restauracje to pierwsze z brzegu przykłady takich miejsc, a jest ich znacznie więcej.

 

Co poza koszulkami? Bluzy jako odzież reklamowa

Ubrania z długim rękawem sprawdzają się w naszym kraju przez większość roku, w końcu lato trwa tu zaledwie kilka miesięcy, a zdarza się, że też nie jest zbyt łaskawe. Istnieje sporo rodzajów bluz – z kapturem lub bez niego, z zamkiem lub nierozpinane. Noszą je wszyscy – od obsługi sklepu spożywczego, przez kurierów, po pracowników budowy. Oprócz klasycznych form oferujemy także modele o fasonie kurtek zapinanych na guziki w typie amerykańskich koledżówek, noszonych przez szkolne i uczelniane drużyny sportowe. Ten model szczególnie polecamy właścicielom szkółek, instruktorom i trenerom, jako codzienny strój dla nich i zawodników. W ten sposób wieści o Was szybko dotrą do kolejnych osób chętnych, by rozwijać swoje możliwości fizyczne.

Odzież firmowa – metody nadruku

W Ideashirt oferujemy druk DTG, polegający na zdobieniu ubrań tuszem, wnikającym we włókna tkaniny i odpornym na spieranie. Przy zamawianiu większej ilości koszulek lub bluz z prostą grafiką polecamy sitodruk, należący do najtańszych metod nadruku. Na grubszych tkaninach bardzo dobrze sprawdza się haft komputerowy. Niektóre cieńsze egzemplarze (np. koszulki firmowe) również nadają się do haftowania, jednak musisz zwrócić uwagę, czy ich materiał jest na tyle mocny, że nie zbiegnie się w procesie zadrukowywania nićmi. Proste jednokolorowe logo firmy lub inna grafika mogą zostać wykonane przy pomocy folii flex lub printflex. Mamy także opcję fullprint, dzięki któremy możemy zadrukować całą powierzchnię danej sztuki odzieży, nie ograniczając się tylko do wybranych miejsc z przodu, tyłu czy na rękawach.

Zaprojektuj swoją koszulkę!