Gadżety reklamowe z nadrukiem – firmowe logo na akcesoriach


Gadżety reklamowe z nadrukiem – dlaczego kubki są nieśmiertelne?

W czołówce gadżetów reklamowych nieustannie znajdują się ceramiczne kubki z nadrukiem. Skąd bierze się ich popularność i czy faktycznie warto wydawać pieniądze na ten rodzaj promocji? No i najważniejsze – czy kiedyś nadejdzie zmierzch tych akcesoriów? Rozkładamy na czynniki pierwsze fenomen kubków. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, jak wykorzystać je w promocji, zapraszamy do lektury.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

W roli reklamowej najlepiej sprawdzają się akcesoria codziennego użytku. Im częściej ich używamy, tym bardziej przyzwyczajamy się do tego, co na nich widzimy. A nie da się zaprzeczyć, że z kubków korzystamy na co dzień i to co najmniej kilka razy. Przypomnij sobie, jak często odwiedzasz ekspres do kawy albo czajnik w pracowniczej kuchni.

Kubki z nadrukiem – biurowe gadżety firmowe

Stos papierów, komputer, telefon i kubek – tak wygląda wyposażenie pracownika biurowego. Zamów do firmowej kuchni kubki z logo firmy, a przydadzą się one nie tylko Twoim podwładnym. Skorzystają z nich także klienci. Przy spotkaniu zaproponuj im kawę lub herbatę w takim kubku. Zapiszesz się w ich pamięci jako osoba zwracająca uwagę na szczegóły i pokażesz, że myślisz o wszystkim.

Gadżety reklamowe dla firm – prosty i tani sposób na zdobycie zaufania

Akcesoria te sprawdzają się tak naprawdę wszędzie. Każda firma prowadząca stacjonarną działalność może myśleć o wprowadzeniu kubków reklamowych. Taki drobny akcent ociepla wizerunek firmy również wśród samych pracowników. Z kolei odwiedzającym Waszą siedzibę pokazuje, że dbacie o podwładnych, a to pozwala myśleć, że w taki sam sposób traktujecie klientów.

Kubki reklamowe – wyjdź z nimi w szeroki świat

Dobrym pomysłem na rozpowszechnienie swojej marki jest organizacja konkursów z nagrodami. W roli upominków lub dodatków zaoferuj kubki. Tak trafisz pod strzechy klientów – tych, których już masz i tych potencjalnych. W swoim życiu na pewno nie raz miałeś w ręku kubek z logo, być może w Twojej szafce kuchennej stoi ich już kilka. Pewnie piłeś z takiego u znajomych i pamiętasz, co na nim się znajdowało. Wiesz więc, że to naprawdę działa. Zaistnieć w świadomości ludzi – to najważniejsze zadanie na początku kampanii promocyjnej.

Gadżety z nadrukiem dla całej firmy

Na naszych akcesoriach oferujemy nadruki metodą sublimacji. Odporne na działanie detergentów wzory utrzymują się długo i bez problemu można myć w zmywarce. Technologia ta pozwala umieścić nadruki reklamowe na całej powierzchni produktu, a przy tym oddać pełną kolorystykę. Nie musisz ograniczać się do logo. Firmowy claim, okolicznościowy napis czy grafika – to wszystko znajdzie się na upominku firmowym.

Artykuły reklamowe dla kontrahentów

Upominkowe gadżety z logo wręczysz także partnerom biznesowym przy okazji świąt, odwiedzin ich siedziby i innych okazji. Pokażesz, że dbasz o Wasze wspólne interesy i cenisz sobie tę współpracę. Wzmocnisz tym samym wzajemną lojalność oraz podkreślisz przyjacielski charakter kooperacji. Gadżety firmowe z nadrukiem nie obciążą Twojego budżetu, za to pozytywnie wpłyną na łączące Was stosunki.

Sprawdź również naszą pozostałą ofertę upominków reklamowych z logo. Mamy pendrive’y, notesy, długopisy, a także plecaki. Zajrzyj także do działu odzieży, w którym wybierzesz koszulki promujące Twoją firmę. Korzystając z naszych propozycji stworzysz całą gamę produktów reklamowych dla dowolnej grupy docelowej: swoich klientów, kontrahentów i pracowników.Zabawny nadruk na kubku dla inżyniera

Zaprojektuj swoją koszulkę!