Odzież reklamowa z nadrukiem na zimę. W co się ubrać, kiedy na zewnątrz trzaska mróz?


Odzież reklamowa z nadrukiem na zimę. W co się ubrać, kiedy na zewnątrz trzaska mróz?

Jak przygotować się na tę chyba najmniej lubianą w Polsce porę roku? Pół biedy, jeśli pracujecie w ogrzewanych pomieszczeniach i wystarczają Wam koszulki albo bluzy. A co, kiedy prowadzisz firmę budowlaną, transportową albo biegasz od jednego klienta do drugiego? O, wówczas nadejście zimy ma duże znaczenie dla Twoich pracowników. Zobacz, jak zapewnić im ciepłą i wygodną odzież roboczą, która zarazem zareklamuje Twoją działalność.

Co oprócz bluz i koszulek? Zimowa odzież reklamowa z nadrukiem

To ten czas, kiedy trzeba pożegnać się z przewiewnymi t-shirtami i koszulkami polo, a w zamian sięgnąć po polary, puchowe kamizelki, softshelle i kurtki wodoodporne. Ciepłe czapki, szaliki i rękawice też przydadzą się Wam podczas pracy. Zapewnią nie tylko ochronę przed zimnem, ale również komfort potrzebny do wykonywania obowiązków. Pamiętaj, że ubrania do pracy muszą mieć dopasowane wymiary i umożliwiać swobodę ruchów noszącym je osobom. Dlatego też wcześniej zrób listę i zaznacz na niej, ile ubrań w jakim rozmiarze potrzebujesz.

Odzież reklamowa – ciepłe ubrania z profesjonalnym nadrukiem

Zaplanuj zawczasu przejście z koszulek reklamowych do funkcjonalnej odzieży z długim rękawem. Już jesienią zrób research i przeanalizuj, jakie ubrania są najbardziej potrzebne w Twojej firmie. W ten sposób nie stracisz później czasu szukając na gwałt pierwszego lepszego sklepu i drukarni oferujących ubrania dla firm, często wątpliwej jakości. Zabezpieczysz pracowników jeszcze przed nadejściem mrozów, szybko odpadnie Ci jeden z obowiązków, a także zapewnisz sobie promocję. I co ważne – w razie reklamacji Twój pracownik nie zostanie bez ubrania na zimę, bo zdążycie to załatwić na czas.

Odzież z firmowym logo – żywa reklama Twojej firmy

Tak oznakowane ubrania podniosą Twoją rozpoznawalność. Logo firmy zobaczy każdy, gdzie tylko się pojawicie. To jeden z najtańszych sposobów na promowanie się – wystarczy zaopatrzyć pracowników w niezbędną odzież, dodać do niej logo, a na efekty nie musisz długo czekać. Dostrzegą Cie wszyscy, w tym potencjalni klienci. Jednolite ubrania dla wszystkich podkreślą też porządek panujący w Twojej firmie, a co się z tym wiąże – również jej profesjonalizm.

Jakie technologie znakowania sprawdzą się na grubej odzieży firmowej?

Na mocnych tkaninach kurtek, bezrękawników i polarów świetnie wygląda haft komputerowy. Jeśli wolisz klasyczne nadruki, wybierz sitodruk, stanowiący najtańszą opcję przy hurtowych zamówieniach. Jeżeli natomiast potrzebujesz tylko kilku sztuk odzieży, bo masz małą firmę, postaw na flex. Duże powierzchnie ubrań pozwalają umieścić na nich wzory o znacznych rozmiarach – do A3 włącznie. Jak widzisz, masz szeroki wybór nie tylko tekstyliów, ale i technik zdobienia odzieży – jeśli nie wiesz, jak połączyć jedno z drugim, poproś o darmową wycenę u nas.

Prezent-ręczniki dla zakochanych

Nawet najprostsza kurtka stanie się gadżetem reklamowym

Dzięki znakowaniu odzieży zwykłe tekstylia nabierają nowego charakteru. Klasyczne kurtki i polary zmieniają swój wygląd pod wpływem pomysłowego logo w kolorze kontrastującym z materiałem ubrania. To jeden z lepszych sposobów na uwidocznienie znaku firmowego – wybór takiej tkaniny, na której będzie wyraźnie się odcinał. Połącz żółty z czerwonym lub niebieskim, pomarańczowy z zielonym i zobacz, jak taki zestaw działa na Twoją korzyść.

W naszej ofercie znajdziesz pełen przekrój odzieży damskiej i męskiej na każdą porę roku – od koszulek reklamowych i koszul biznesowych po odzież ochronną i termiczną. Ubrania firmowe z logo realizujemy już od jednej sztuki. Jesteś szefem i pracownikiem w jednym? Również zaopatrz się w profesjonalny strój do pracy, który jednocześnie stanie się Twoją wizytówką.

Zaprojektuj swoją koszulkę!