Darmowa wysyłka od 130 zł! (Kurier InPost) Sprawdź status zamówienia 71 343 78 85 biuro@ideashirt.pl
Bojack Hooray koszulka męska

Bojack Hooray koszulka męska

Specyfikacja produktu

Materiał: 100% bawełna stabilizowana, półczesana ring-spun (wysoka jakość materiału)
Gramatura: 180 g/m2

  • Ściągacz z lycrą 
  • Podwójne szwy 
  • Taśma wzmacniająca na ramionach 
  • Boki bezszwowe
Tabela rozmiarów
[cm] S M L XL XXL
Wzrost ~168 ~176 ~182 ~185 ~188
Obwód klatki piersiowej 93 99 106 113 120
Szerokość A 50,5 52,5 58 60,5 67
Długość B 71,5 74 77 78,5 79

*wymiary z tabeli, mogą się minimalnie różnić ( /- 2 cm)

Opis

Koszulka męska Bojack Hooray - w roli bohatera naszego nadruku tym razem Todd Chavez. To przyjaciel Bojacka, a obaj przeżyli całkiem sporo niesamowitych przygód. Zaprojektowana przez nas koszulka z nadrukiem spodoba się wszystkim fanom serialu Bojack Horseman. Lubisz historię o antropoidalnym koniu, który swoje w życiu przeszedł i próbuje odnaleźć na nowo siebie? Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie - mamy sporo produktów, które na pewno Ci się przydadzą. Oferta odzieży obejmuje poza koszulką także bluzy damskie i męskie. Jeśli lubisz ubrania z długim rękawem, masz dwie opcje do wyboru. Która z nich bardziej przypadnie Ci do gustu? Bluza z kapturem czy o klasycznym fasonie? W sklepie online mamy także kategorię produktów codziennego użytku, przeznaczonych dla fanów Bojacka Horsemana, Princessy i Todda Chaveza. Lubisz sobie czasem odpalić kilka odcinków tej słodko-gorzkiej opowieści o próbach powrotu na szczyt? Na pewno spodoba Ci się kubek z Toddem, poduszka albo torba z materiału. Dzięki nam będziesz mieć motyw z ulubionego serialu w kuchni lub salonie. Szukasz pomysłu na prezent dla fana serialu Bojack Horseman? Jesteś we właściwym miejscu - w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, a nawet stworzysz zestaw fanowski. Możesz połączyć kilka produktów takich jak t-shirt i kubek albo poduszka, bądź też bluza i torba, by skompletować niezapomniany pakiet, który na pewno poprawi humor każdemu, kto ma oryginalne poczucie humoru. Koszulka Bojack Horseman podobnie jak bluza dostępna jest w szerokiej palecie kolorów, dlatego możesz wybrać coś idealnego dla siebie.

#Bojack Horseman #Netflix #Bojack #koń #Todd Chavez #hooray

Filmy i seriale

Więcej produktów

pokaż koszyk
0produkt w koszyku
0PLNłącznie
0%rabatu
złóż zamówienie
Zamów jeszcze 5 produkt i otrzymaj 5% rabatu!

Metody płatności

71 343 78 85
produkcja71 343 78 85 wew. 1
obsługa posprzedażowa71 343 78 85 wew. 2
sklep71 343 78 85 wew. 3

Zadzwoń albo wypełnij formularz.

wsparcie