15 pomysłów na inspirujące napisy na koszulki


Czy napis na koszulce może zmotywować do działania? Rozpalić zmysły i pobudzić wyobraźnię? Według nas tak! Musi być jednak zaplanowany z głową. Na początek pomyśl o osobie, dla której chcesz zaprojektować koszulkę. Zastanów się, jak i do czego chcesz ją zachęcić. Potem zacznij szybko działać! Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, skorzystaj z naszych podpowiedzi na inspirujące napisy na koszulki.

15pomysłów2 15pomysłów1

Inspirujące napisy na koszulki dla dziewczyny

Absolutnym hitem tego roku okrzyknięto koszulkę z napisem We should all be feminists”. Nie jest to jednak najlepszy kierunek do zainspirowania dziewczyny. Dlatego też, polecamy Wam mniej kontrowersyjne t-shirty. Co powiecie na inspirujące napisy na koszulki: „Don’t worry and always love yourself”? A może „Nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz” oraz „Możesz mieć wszystko czego zapragniesz”.

 

Koszulki dla podróżnika

Koszulka to chyba najbardziej praktyczny prezent dla podróżnika. Do ruszenia w podróż niejednego na pewno zmotywują teksty: Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś”, „Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy”, „Kto podróżuje ten dwa razy żyję” czy „Droga jest celem”. Załóż t-shirt z takim napisem, a sam pomyślisz o wyruszenie na drugi koniec świata.

15pomysłów3

Motywująca koszulka z napisem dla maturzysty

Maj to najtrudniejszy miesiąc w życiu każdego maturzysty. Im bliżej, tym mniej zapału do pracy. Dlatego, na poprawę humoru i zachętę do nauki, proponujemy inspirujące napisy na koszulki. Nasze pomysły: „Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera”, „Możesz zostać kim chcesz, tylko zdaj maturę!”, i ostatnia „Think positive”.

 

Inspirujące napisy na koszulki dla przyszłych mam

Ciąża to najpiękniejszy okresów w życiu kobiety. Niestety bywa też bardzo wymagający. Mamy kilka pomysłów na koszulki, które wywołają uśmiech na twarzy niejednej mamuśki. Proponujemy napisy na brzuszek jak: „Nadchodzę wiosną”, „Bliźniaki wkraczają do akcji” oraz „Nie dotykaj, bo jak wyjdę to ugryzę!”.

Koszulki z napisami dla dziecka

Inspirujące napisy na koszulki dodają indywidualnego charakteru osobie, która je nosi. Jeśli chcesz zmotywować dziecko, wybierz więc takie, które najbardziej do niego pasują. Według nas dobrym tekstem na koszulkę dla dziecka jest: „Możesz zostać kim chcesz”, „Prawa ręka mamy”. Możesz też wybrać koszulki z napisem „Moja mama jest najlepsza” lub „Mój tata jest najlepszy”. Dzięki temu masz dwa prezenty w jednym, a kto wie może zainspirujesz drugą połówkę do zrobienia Ci kolacji.

Zaprojektuj swoją koszulkę!