Gadżety reklamowe z nadrukiem – jak podrasować wizerunek firmy?


Pole do popisu w tym zakresie jest ogromne. Jak jednak nie zgubić się w gąszczu gadżetów reklamowych? Jak na stałe zostać w świadomości klientów – tych, których już masz i tych potencjalnych? I co najważniejsze – jakie produkty wybrać, by mieć pewność, że faktycznie spełnią swoją promocyjną rolę? Przeczytaj nasz wpis, w którym rozgryzamy wszystkie kwestie związane z artykułami reklamowymi.

Gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm – czego potrzebuje klient?

Niezobowiązujący produkt przydaje się przede wszystkim na targach i eventach w roli pamiątkowego gadżetu. Tak jest właśnie w przypadku długopisów reklamowych, które możesz rozdawać osobom odwiedzającym Wasze stanowisko. Przy każdym użyciu przypominać im będą o istnieniu Twojej firmy. Prowadząc kancelarię lub biuro rachunkowe, również zainwestuj w tego typu produkty – wręczysz je swoim klientom przy okazji spotkań. Działasz w organizacji pożytku publicznego? Te gadżety możesz sprzedawać na loteriach, z których dochód przeznaczysz na swoją działalność. Zamawiając większą liczbę akcesoriów w IdeaShirt możesz liczyć na spory rabat, dlatego nie omieszkaj sprawdzić, jak bardzo Ci się to opłaci.

 

mockup-of-an-eco-friendly-pen-on-a-notepad-23532

Gadżety firmowe do biura – jak zadbać o wystrój przestrzeni?

To proste – tutaj liczą się takie elementy, jak kubki reklamowe, a także wspomniane już wyżej długopisy. Warto zadbać o ostateczny wygląd tych przedmiotów, w końcu to właśnie one w dużej mierze wpłyną na wizerunek firmy. Zwłaszcza, że świetnie nadają się do rozdawania w ramach prezentów okolicznościowych, związanych z życiem przedsiębiorstwa. Logo firmy w widocznym miejscu zwróci uwagę każdego, kto do Was zajrzy. Przed złożeniem zamówienia upewnij się, jakie tło będzie dla niego dobre. Podpowiadamy, że wyboru najlepiej dokonać na zasadzie podkreślenia kontrastu.

Upominki reklamowe dla kontrahentów – co najlepiej wzmocni Wasze relacje?

Dla partnerów biznesowych najlepsza jest klasyka – artykuły piśmiennicze w eleganckim opakowaniu, notesy w mocnej oprawie i powerbanki. Zapewne są zabiegani, tym chętniej więc wykorzystają przedmioty pozwalające zaprowadzić im nieco porządku w codzienności. Prowadzisz hurtownię? Podaruj swoim klientom podkładki pod kubki z logo. Masz sklep lub punkt gastro z dowozem do domu? Zainwestuj w torby reklamowe z nadrukiem. Pokaż, że dbasz o swoich klientów na każdym etapie – od złożenia zamówienia po estetyczne zapakowanie produktów.

Gadżety reklamowe dla pracowników – sprawdź pomysły na drobne prezenty

Chcesz stworzyć dobry klimat załodze i zależy Ci, by każdy z nich czuł się związany z firmą? Podaruj im podręczne przedmioty biurowe, takie jak pendrive, czy podkładka pod mysz. Przydadzą się w pracy, a przy okazji zareklamują Twoją markę. Zatrudniasz przedstawicieli handlowych? Wizytownik z logo to gadżet, który pozwoli im profesjonalnie oferować Twoje usługi potencjalnym odbiorcom. A bawełniane torby z logo lubią wszyscy, nie tylko miłośnicy gadżetów ekologicznych. Zawsze są pod ręką, można wypchać je zakupami albo wrzucić do nich lunchbox i zabrać do pracy albo na piknik w parku.

W Ideashirt wiemy, że oprócz odzieży firmowej liczą się także właśnie takie drobne szczegóły, świadczące o jakości marki. Dlatego proponujemy Ci gadżety reklamowe dla firmy, które podkreślą Twój wizerunek, jednocześnie zacieśniając relacje z klientami, kontrahentami i pracownikami. W zależności od przedmiotu wykorzystujemy takie technologie, jak druk UV, sitodruk i sublimacja.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!