Koszulki na wieczór kawalerski – jak dać czadu?


Zarezerwowałeś lożę, wynająłeś limuzynę i zrobiłeś research najlepszych klubów nocnych, by godnie pożegnać stan kawalerski swojego przyjaciela? Nie bez powodu zostałeś wybrany na drużbę. Dlatego wyciśnij tę okazję na maksa. Taka noc zdarza się tylko raz. A planując wydatki, nie zapomnij o zrzutce na identyfikujące Was koszulki.

Koszulki na wieczór kawalerski – jaką wybrać?

Śmieszna koszulka z nadrukiem może być przeznaczona nie tylko dla przyszłego pana młodego. W zależności od fantazji i planów ubierzcie się wszyscy w korespondujące ze sobą t-shirty. Pan Młody i Ochrona Pana Młodego pokażą, że nie byle jaka z Was ekipa.

Od Ciebie zależy, czy postawisz na zabawny akcent, czy uderzysz w bardziej oficjalny ton. W końcu to właśnie Ty znasz najlepiej głównego zainteresowanego i wiesz, z czego bardziej się ucieszy. Czy przełknie nazwanie go pantoflem, a może śmieszy go miano “ciacha”?

Wiedz, że na cokolwiek się zdecydujesz, na pewno nie przejdziecie niezauważeni.

Koszulki na wieczór kawalerski – czy przetrwają to szaleństwo?

Wygodna miękka koszulka z bawełny półczesanej ring-spun pasuje do dżinsów i stanowi wygodny strój na całonocną zabawę. Po wszystkim wystarczy wrzucić ją do pralki, a wszystkie ślady dzikiej imprezy znikną w okamgnieniu. Będzie jak nowa. I od tego momentu zyska status kultowej pamiątki na wieczne czasy dla Twojego przyjaciela i całej Waszej ekipy. Za każdym razem, kiedy na nie spojrzycie, przypomni Wam się fantastycznie spędzony wieczór. Zresztą, taki t-shirt można zakładać również później – dla wspomnień i na wspólne wyjścia.

Koszulki na wieczór kawalerski – jaki jest na nich nadruk?

Koszulki mają znakowanie wykonane drukiem cyfrowym DTG, który utrzymuje się przez długi czas. Jego tajną bronią jest to, że wnika na stałe we włókna tkaniny. Dlatego nie kruszy się ani nie ściera. Nadruk spokojnie można prać w pralce. Trzeba tylko przestrzegać wskazówek na metce. Jeśli wszystko zrobisz zgodnie z zaleceniami, nadruk będzie w nienaruszonym stanie. No i prasujemy na lewej stronie – to zawsze warto przypomnieć, żebyś przypadkiem nie rozpędził się z żelazkiem.

Przy okazji zauważ również, że możesz poszaleć z kolorami t-shirtów. Każdy wzór ma co najmniej kilka różnych wersji kolorystycznych do wyboru. Bez problemu dopasujesz więc produkt do przyszłego pana młodego.

Jak zrobić prezent na wieczór kawalerski?

Masz własny pomysł? Żadna z naszych propozycji Cię nie zadowala albo chcesz mieć własną grafikę? W Kreatorze zaprojektujesz t-shirty zgodnie ze swoją wizją. Możecie ponazywać się w dowolny sposób lub zrobić napisy, które śmieszą tylko Was i nikt inny ich nie rozumie. Koszulki przyjmą wszystko, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Ważne, żeby było z humorem i na luzie.

Zwróć też uwagę, że w przypadku samodzielnego wzoru nie masz z góry narzuconego fasonu koszulki, tak jak ma to miejsce w przypadku gotowych nadruków. Oprócz klasycznego, w sklepie możesz więc wybrać model slim albo v-neck i spersonalizować go. Wypytaj zatem kolegów o ich rozmiarówki i działaj!

Dobry tekst na koszulce rozbroi każdego, doda koloru nocy i sprawi, że będzie ona niezapomniana. Taki ostatni wieczór wolności przeżywa się jeden jedyny raz w życiu (kawaler z odzysku to już nie to samo!). I właśnie dlatego ta okazja musi zostać w pamięci na długie lata. Życzymy Ci, żebyś faktycznie pamiętał następnego ranka, co robiliście. A jeśli nie? No cóż, przynajmniej pamiątkowa koszulka z nadrukiem pozostanie z Tobą na zawsze.

 

ciacho

Zaprojektuj swoją koszulkę!