Gadżety reklamowe z nadrukiem – logo na gadżetach firmowych


Gadżety reklamowe z nadrukiem, które ozdobią Twój gabinet kosmetyczny.

Zastanawiasz się, jak urozmaicić lokal? Puste ściany tylko czekają na to, aż się nimi zajmiesz? A może znudził Ci się dotychczasowy wygląd i chcesz czegoś z pazurem, a jednocześnie utrzyma dotychczasowy klimat? Postaw na artykuły promocyjne, które jednocześnie zareklamują Twój gabinet i dodadzą mu charakteru. Zobacz, jak wykorzystać poszczególne gadżety z nadrukiem, żeby uzyskać spójny, a przy tym niepowtarzalny, wygląd lokalu.

Gadżety reklamowe na ściany, dzięki którym zatrzymasz klientki

dodatki-wiosna-v3

Estetycznie wykonane grafiki to podstawa, zwłaszcza w poczekalni, gdzie czasem spędza się co najmniej kilkanaście minut. Twoje klientki mają dostatecznie dużo czasu, żeby przeskanować wzrokiem wszystko, co jest dookoła. A więc lepiej, żeby to, co zobaczą, było ciekawe i zainteresowało je na dłużej. Umieść plakaty w ramach. Niech przedstawiają obrazy kojarzące się z pięknem i relaksem. W ten sposób w głowach Twoich klientek zapisze się informacja, że tylko u Ciebie poczują się jak na paryskim wybiegu dla najpiękniejszych kobiet.

Naklejki na drzwi – ciekawe gadżety reklamowe z nadrukiem

Nalepki na drzwi zewnętrzne z ciekawymi wzorami przyciągają wzrok. Krótko informują, co można znaleźć w środku i zachęcają do odwiedzin. Zrób kilka naklejek z pomysłowymi, zapraszającymi nadrukami. To muszą być hasła dotyczące Twoich zabiegów – może niech krótko opisują niesamowite metamorfozy czy nowoczesne zabiegi, które oferujesz w swoim gabinecie?

Firmowe bannery – mobilne gadżety z logo

Sprawdzą się w dużym lokalu, mającym trochę wolnej przestrzeni do zagospodarowania. Umieścisz na nich wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, w tym koniecznie logo firmy. Dlaczego? Bo bannery wykorzystasz też na targach branżowych – wyróżnisz swoje stoisko i przyciągniesz wzrok potencjalnych kontrahentów z Twojej dziedziny, którzy zechcą nawiązać z Tobą współpracę? Na pewno zyskasz też sporo nowych klientów i klientek, nawet mogących nie wiedzieć, że w ich mieście istnieje taki gabinet.

Akcesoria promocyjne – ozdoba i reklama w jednym

Inspirujące napisy, pomysłowe zdjęcia i grafiki – to wszystko znajdzie się na dekoracjach w Twoim lokalu. Wybierz kilka produktów i wykonaj na nich nadruki, które dotyczyć będą Twojej firmy. Na plakatach i bannerach, poza claimem, adresem i numerem telefonu, zaprezentujesz także swoją ofertę. Jeśli w poczekalni stoją wygodne kanapy, dodaj do nich miękkie poduszki, które również stanowić będa reklamę Twojej marki.

nerka-v1

Użytkowe gadżety firmowe z nadrukiem – akcesoria reklamowe na każdą okazję

W kubkach reklamowych z nadrukiem firmowym zaproponujesz klientkom kawę albo herbatę w oczekiwaniu na zabieg. Świetnym i tanim pomysłem na prezent są długopisy reklamowe z logo. Prawdziwy hit stanowią natomiast gadżety ekologiczne: torby z bawełny. Możesz wręczać je stałym klientkom, używać na targach, jeśli przy okazji promowania gabinetu również sprzedajesz kosmetyki. Takie torby reklamowe zostają w użytku na długo, przypominając o Tobie. A jeśli w dodatku paniom spodobają się produkty, które im sprzedałaś, to wrócą do Ciebie po więcej i do tego zapiszą się na upiększający zabieg.

 

mockup-of-an-eco-friendly-pen-on-a-notepad-23532

Nadruki na tanich gadżetach reklamowych dla firm – oferta metod znakowania

Gadżety promocyjne mają trwałe nadruki, dzięki czemu wykorzystujesz je przez długi czas. Do najczęstszych technik w przypadku akcesoriów należą: sitodruk (torby), tampodruk (smycze reklamowe, breloki), grawer (artykuły piśmiennicze), druk DTG (naklejki), fullprint (poduszki). Technologii znakowania artykułów reklamowych jest sporo, a wszystko zależy od materiału, na jakim ma się znaleźć nadruk. Spory wybór produktów, wśród których znajdziesz upominki reklamowe, grające sporą rolę marketingową, sprzyja promocji lokalu. Dzięki nim staniesz się rozpoznawalna w swojej branży.

Zaprojektuj swoją koszulkę!