Dzień psa – pokaż, jak bardzo kochasz swojego pupila


Nie można mieć psa. Pies to nie własność, za to ma wiele wspólnego z odpowiedzialnością. Przy odrobinie szczęścia można za to mieć psiego przyjaciela. Jeśli masz przy sobie kogoś takiego, los sprawił Ci niesamowity prezent. Psia łapa położona na kolanie, kiedy jest Ci smutno, obezwładniająca radość, kiedy wracasz do domu – to wszystko sprawia, że chce się żyć. Co więcej, naszą naturalną potrzebą jest, by odwdzięczyć się za tę bezinteresowną miłość.

 

Dzień Psa to wspaniała okazja, by wyrazić swoje przywiązanie. Ustanowione przez pismo “Przyjaciel Pies” święto obowiązuje wyłącznie w naszym kraju. Data bynajmniej nie jest przypadkowa. Okazuje się, że właśnie w tym dniu do polskich schronisk trafia najwięcej psiaków. Powód? Ich niepoważni właściciele nie wiedzą, co zrobić z nimi w wakacje.

 

Bluza lub koszulka z napisem to rewelacyjny prezent dla właścicieli psów.

 

Możesz świętować Waszą przyjaźń na wiele sposobów. Świetnym pomysłem będzie wspólna wyprawa nad jezioro, w którym Twój najlepszy kumpel będzie mógł się wykąpać. Możesz także wyjść z nim na długi, poranny spacer, koniecznie w koszulce z psim napisem. Twój psiak będzie dumny. Nareszcie pokażesz, że masz w sobie dość mądrości, by zrozumieć zawartą na niej zasadę i respektować ją do ostatniego tchu.

 

Bluza z nadrukiem swojego pupila z okazji Dnia Psa

 

Rozejrzyj się też po okolicy. 1 lipca schroniska organizują pikniki dla wszystkich właścicieli czworonogów. Na pewno będziecie świetnie się bawić przy zorganizowanych tam atrakcjach. Impreza tego rodzaju może Wam też pomóc w poznaniu fantastycznych przyjaciół, niezależnie od tego, na ilu nogach się poruszają.

 

Stwórz dedykowany prezent dla psiarzy, dając im koszulkę ze zdjęciem pupila.

 

Koszulki dla miłośników czworonogów możesz również stworzyć samodzielnie. Wystarczy wybrać odpowiedni krój w zakładce “projektuj” i wgrać zdjęcie w kreatorze, który pojawi się po otwarciu produktu. Twój pies zapewne uzna to za prawdziwe wariactwo i natychmiast wyciągnie Cię na zewnątrz, by pochwalić się tak zbzikowanym na jego punkcie opiekunem. 

 

Koszulka ze śmiesznym nadrukiem z ukochanym pupilem

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by ten sam pomysł wykorzystać przy tworzeniu bluzy z psem. Jeśli uważasz, że w tym przypadku lepiej niż fotografia sprawdzi się symbolika, możesz użyć w tym celu gotowych motywów z naszej biblioteki.

 

Koszulka z psem to nie wszystko! Możesz stworzyć nadruk na dowolnych akcesoriach.

 

Chcesz, by Twój pies wiedział, że go kochasz, nawet kiedy wychodzisz z domu? A gdyby tak stworzyć plakat ze swoim pupilem i zawiesić go w miejscu, w którym najczęściej przebywa? Taki gadżet przyda się też, gdy wyjeżdżasz na studia i nie możesz zabrać ze sobą swojego ukochanego zwierzaka. Na pewno nie zastąpi to przebywania razem na co dzień, może jednak nieco osłodzić czas pomiędzy kolejnymi powrotami do domu.

 

Kubek, gadżet ze ukochanym pupilem

 

Udanym prezentem dla właścicieli psów będzie też totalna klasyka naszej oferty. Myślisz, że zabawny kubek z psem to za mało? Pomyśl raczej, że na spacer trzeba wychodzić niezależnie od pogody. A kubek ciepłego kakao po powrocie to najlepszy prezent dla psiarzy, jaki można wymyślić.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!