Koszulki dla elektryków – by nigdy nie zabrakło Ci energii!


Mocy przybywaj! Błyskawica spływa z nieba, trafiając prosto w skierowany ku górze miecz postaci z popularnej lata temu kreskówki. Aż dziw, że bohater dalej żyje. Prąd nie zamienia go w kupkę popiołu, lecz w zbawcę świata. Całe szczęście dziś o odpowiedni pobór mocy można zadbać mniej ryzykownie.

 

T-shirt z nadrukiem z okazji dnia Tesli dla fana

Robocze koszulki dla elektryków mogą przyspieszyć pracę nad zleceniami!

 

Dzwoni do Ciebie klient.

– Dzień dobry, pralka mi się zepsuła!

– W porządku, proszę powiedzieć, co nie działa.

– No, nie działa, nie pierze, a jak pierze to dziury w praniu się robią!

– Nie ma problemu, mogę przyjechać jeszcze dziś i zobaczymy, co da się zrobić.

– Świetnie! Ja już tam co prawda próbowałem coś grzebać, ale nie bardzo mi wyszło.

 

Przyjeżdżasz. Sprzęt rozłożony na czynniki pierwsze, połowa części pogubiona. Albo inaczej. Dzwoni ktoś, rozmawia się całkiem przyjemnie i fachowo. Kiedy docierasz na miejsce, słyszysz 50 teorii na temat tego, co należy zrobić. Klient bez żadnego skrępowania patrzy Ci na ręce podczas pracy, krytykując każdy Twój ruch.

To naprawdę nie musi tak wyglądać. Nie musisz także wspinać się na wyżyny perswazji, by delikatnie wytłumaczyć zleceniodawcom, że utrudniają Ci robotę. Załóż do pracy koszulkę dla elektryka, która będzie przemawiać za Ciebie. Będziesz w niej wyglądać profesjonalnie, a Twoi klienci z pewnością Cię zapamiętają. A stąd już prosta droga do tego, by to do Ciebie dzwonili w razie potrzeby. 

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, skorzystaj z naszego kreatora nadruku. Zaprojektuj swoje logo i umieść je na ubraniu roboczym. Jesteś fachowcem pełną gębą i nie wahaj się pokazywać tego przy każdej okazji.

 

Masz w domu maniaka elektrotechniki? Zrób mu prezent dla elektryka!

Twój tata lub żona uwielbia po godzinach chwytać za lutownicę? W domu unosi się charakterystyczny zapach cyny i kalafonii? Twoje dziecko od najmłodszych lat dobiera się do sprzętów domowego użytku, starając się poznać ich budowę? Nie wściekaj się. Takie zainteresowania zaprocentują w przyszłości. 

 

T-shirt z nadrukiem elektryk z okazji dnia Nicoli Tesli

 

Zamiast tego sprezentuj bliskiej osobie koszulkę dla elektryka, dając wyraz swojej akceptacji dla tego ciekawego i użytecznego hobby. Świetnie w tym celu nada się koszulka elektryka prąd nie tyka. Może nie da się w ten sposób zakląć rzeczywistości. Prawa fizyki pozostaną po jej założeniu niezmienne. Ale Twoje poczucie humoru udzieli się obdarowanemu, dzięki czemu łatwiej będzie przekonać go do pewnych kompromisów w kwestii porządku i bezpieczeństwa.

 

Dobra okazja do podarowania koszulek dla elektryków przypada już 10 lipca!

 

To właśnie wtedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Elektryka. Już w 1904 roku Tesla przewidział, że w przyszłości maszyny będą zaopatrywane w niewidzialną moc, nad którą pracował później całe swoje życie. Dziś widzimy, że jego wizja ziściła się w stu procentach. Bez prądu dalej po zapadnięciu zmroku musielibyśmy funkcjonować w świetle świec. Wiele współczesnych zawodów nie mogłoby istnieć. Telefony przenośne, komputery, internet? Nie byłoby ich, gdyby nie wizjonerzy z początku XX wieku. 

 

T-shirt z nadrukiem dla elektryka i fana Tesli

 

Doceńmy więc elektryków. Tylko dzięki nim możemy korzystać z nowoczesnych technologii, które tak ułatwiają nam życie.

Zaprojektuj swoją koszulkę!