Prezent dla policjanta. Złam zasady!


Wiele dzieciaków marzyło swego czasu o tym, by w przyszłości zostać policjantem. Zabawa w stróżów prawa i złodziei była często poprzedzona solidną kłótnią. Mało kto chciał zostać przestępcą. Za to wizja siebie w mundurze i z błyszczącą odznaką w kieszeni okazywała się nader kusząca.

 

Gadżety i t-shirty z nadrukami z okazji Dnia Obchodu Święta Policjanta

 

Obchody Świąta Policji przypadają 24 lipca. Jeśli masz w rodzinie policjanta, koniecznie doceń jego ciężką pracę i wręcz mu stosowny prezent.

 

Zacznijmy od opcji dla praworządnych obywateli. Koszulka dla policjanta, który zasługuje na wyróżnienie.

 

Praca policjanta jest bardzo wymagająca. Już sama treść przysięgi, w której zobowiązuje się on do służby nawet z narażeniem życia, mówi o tym, jak wielkiego poświęcenia spodziewają się po nim jego przełożeni. Sytuacja w pracy zmienia się dynamicznie i zawsze uzależniona jest od działań innych osób, które niekoniecznie trzymają się litery prawa. Trzeba reagować na ich aktywność w sposób wyważony i nie nadużywać przyznanej władzy. 

 

Męska koszulka z policyjnym wzorem na Obchody Święta Policjanta

 

To wszystko powoduje ogromny stres, potęgowany jeszcze przez trudności w organizacji rodzinnego życia. Właśnie dlatego Twoje uznanie może okazać się najlepszym prezentem dla policjanta, jaki może on sobie wymarzyć. Działaj prosto w skomplikowanym świecie decyzji, z jakimi mierzy się bliska Ci osoba na co dzień. Zainwestuj w koszulkę dla policjanta, która pokaże, że w Twoich oczach jest wyjątkowy.

 

Poczucie humoru to najlepsza broń przeciw stresowi. Prezent dla policjanta, który rozbawi go do łez.

 

Możesz zadziałać nie wprost. Policja inspiruje nas od wielu lat. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz takie koszulki, jak nawiązująca stylem do czasów PRL-u “Niejeden wąs polonezem trząsł”. Nie obawiamy się także sięgać po mniej oczywiste skojarzenia we wzorze “Nie jestem miękką pałą”. Wybierając taki podarunek przyznasz, że policjanci w pełnym umundurowaniu prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Możesz też potraktować ten tekst jako nawiązanie do ich zdrowego kręgosłupa moralnego. Wszystko zależy od interpretacji.

 

T-shirt ze wzorem z GTA na Dzień Obchodów Święta Policjanta

Jeśli osoba, której chcesz sprawić niespodziankę, zna policję wyłącznie z gier komputerowych i namiętnie przysparza jej problemów, wykorzystaj to jako pomysł na prezent. Wiesz, co znaczy AEZAKMI? To magiczne słowo może pomóc Ci w krytycznym momencie pościgu policyjnego. I jest tylko trochę nielegalne.

 

Możesz też postawić na praktyczność. Gadżety dla policjantów, które przydadzą się na co dzień.

 

Życie policjanta nie przypomina wizji kreowanych przez producentów seriali sensacyjnych. Akcje trwają jedynie chwilę. Pomiędzy nimi policjanci spędzają długie godziny nad papierkową robotą i podczas obserwacji otoczenia. Zadbaj o prezent dla policjanta, który poprawi komfort żmudnej pracy. 

 

Kubek ze wzorem na Obchody Święta Policji

Masz do wyboru opcję mobilną i stacjonarną. Bidon kupiony w naszym sklepie przyda się podczas codziennych patroli. Możesz także stworzyć kubek dla policjanta z Waszą wspólną fotografią. Niech wie, że ma Twoje wsparcie, nawet kiedy jesteś daleko. Tworzenie nadruku w naszym sklepie jest bardzo proste. Wystarczy wybrać opcję “dodaj zdjęcie z dysku” i dopasować je do zaznaczonego obszaru.

 

Zaprojektuj swoją koszulkę!